Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

BENZAR MIX COATED BOLIES 14MM

Kód: 98990052
Značka: Benzar Mix
6,90 €

Zvoľte variant

8mm-ové Benzár Wafters už presvedčili mnohých rybárov! Nový 14 mm-ový rozmer dáva príležitosť pre feeder rybárov k selekcii rozmerov, ale táto nástraha je dobrou voľbou aj pre boilies rybárov, keďže s ich vybalansovanou štruktúrou máme väčšiu príležitosť k uloveniu opatrnejšie sa kŕmiacich rýb.

Detailné informácie

Varianta: Balenie: 150 ml, Farba: Biela, KS v balenie: 1, Rozmer: 14 mm, Typ: Kokos, Vlastnosti: Wafters
Skladom - dodáme do týždňa | 98990052
6,90 €
Varianta: Balenie: 150 ml, Farba: Hnedá, KS v balenie: 1, Rozmer: 14 mm, Typ: Tuniak, Vlastnosti: Wafters
Skladom - dodáme do týždňa | 98990055
6,90 €
Varianta: Balenie: 150 ml, Farba: Zelená, KS v balenie: 1, Rozmer: 14 mm, Typ: Green Betaine, Vlastnosti: Wafters
Skladom - dodáme do týždňa | 98990090
6,90 €

Podrobný popis

Najväčším šlágrom roku 2019 bude rad nástrah, ktorý svojimi zvláštnymi, úplne jedinečnými vlastnosťami môže ďakovať za svoju nadpriemernú úspešnosť. Aké sú to? Poďme po poradí!

1. Wafter, čiže ani nie plávajúca, ani klesajúca. Ich používanie zaručuje dokonalú prezentáciu nástrahy, počas ktorej háčik leží na dne, ale vďaka nástrahe je kriticky odľahčený. 2. Coated Boilie je mimoriadne atraktívny vďaka rýchlo rozpustnej vrstve, ktorá aj v najstudenšej vode okamžite začne fungovať! 3. Čas rozpustenia tejto vrstvy bol prispôsobený method feeder lovu, nakoľko sa maximálne za 15 minút úplne rozpustí na nástrahe, vytvoriac tak intenzívnu a žiadanú vrstvu okolo nášho háčika. 4. Popri dobre známych príchutiach sa v rade objavujú aj úplne nové, ako napríklad green betain alebo kokos, ktoré na kapry pôsobia ako neznáme chute. 5. Samozrejme popri príchutiach sme brali ohľad aj na intenzitu farieb, preto jadro Coated boilies, čiže aj nerozpustná časť disponuje veľmi pútajúcou farbou, vtedy čaká na kaprov lákavá nástraha, aj keď sa už vrstva z nástrahy rozpustila.

6. Nový 14 mm-ový rozmer dáva príležitosť pre feeder rybárov k selekcii rozmerov, ale táto nástraha je dobrou voľbou aj pre boilies rybárov, keďže s ich vybalansovanou štruktúrou máme väčšiu príležitosť k uloveniu opatrnejšie sa kŕmiacich rýb.

Dodatočné parametre

Kategória: Boilies
Kód tovaru: 98990-003

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: