BENZÁR MONO METHOD EGG RIG

Kód: 42878108
Novinka
Značka: Benzar Mix
3,04 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Balenie: 2 ks/balenie, Rozmer: 8, V balení: 1
Skladom | 42878108
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
3,04 €
Balenie: 2 ks/balenie, Rozmer: 10, V balení: 1
Skladom | 42878110
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
3,04 €

Podrobný popis

Benzár Mono Method Egg Rig

Séria Benzár ponúka v okruhu lovu nedravých rýb široké spektrum produktov, ktoré boli vyrobené s ohľadom na pretekárske skúsenosti Zsolta Benzára.

Aj tento predviazaný háčik so silikónovým krúžkom maximálne spĺňa nároky method lovu a umožňuje lov s obľúbenými Method Egg nástrahami.

Je výborným riešením k rapid, niekoľkohodinovým rybačkám, aj pre začiatočníkov, alebo jednoducho pre ušetreniu času, i vďaka použitým kvalitným materiálom je výbornou voľbou.

V závislosti od rozmeru tieto predviazané háčiky výborne pracujú so 6-8 i 10-12 mm Method Egg nástrahami, ale možno ich používať aj s inými nástrahami ponúknutých pomocou silikónového krúžka.

Benzár Braided Method Mono Egg Rig-y sa vyrábajú s kvalitnými japonskými háčikmi.

Z hľadiska šnúry padol výber na obľúbenú Benzár Mono Feeder Hooklink, ktorá je spoľahlivým monofilovým vlascom vhodným k method i feeder lovu. Vďaka teflonovému povrchu disponuje výbornými ukazovateľmi odolnosti voči oderu a to v štandardnej 13 cm dĺžke.

Tieto prémiové predviazané háčiky ponúkame aj do pretekárskych podmienok, avšak nesklamú ani počas každodenného rybolovu.
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}

Jedna z najpoužívanejších foriem protihrotu, ktorých veľkosť závisí od tvaru, veľkosti a metódy použitia háčika. O jeho veľkosti možno povedať, že garantuje dokonalé zavesenie a optimálne držanie ryby, pričom zaručuje šetrné uvoľnenie ryby z háčika.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: