BENZAR NAVIJAK FEEDER-MATCH 4500

Kód: 20150450
Poznáte z Fishing&Hunting
Značka: Benzar Mix
76,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Navijak Benzár Feeder-Match 4500

Navijak Benzár Feeder Match bol vyvinutý vyslovene k jemnému feeder a match rybolovu, veď k rozmeru 4500 sa pridružuje len 290 gramová hmotnosť, preto ani výnimočne ľahké prúty navijak nezaťaží. O jeho hladký, príjemný a nerušený chod sa stará 6+1 ložísk a o jeho dlhú životnosť precízny japonský vývoj!

Cievka navijaka Benzár Feeder Match disponuje potrebnou, ale v žiadnom prípade nie príliš veľkou kapacitou šnúry, keďže z 0,25 šnúry sa na ňu zmestí 180 metrov. Preto sa nemusíme trápiť zbytočne s namotávaním niekoľko sto metrov. Na ňom umiestnený, zaokrúhlený kovový klip šnúry umožňuje loviť aj so zveseným klipom. Precízna, neuveriteľne jemne nastaviteľná brzda urobí výnimočne dobrú službu počas zdolávaní rozmernejších rýb, okrem toho je to veľká výhoda ak lovíme pleskáče s veľmi tenkým nadväzcom a malým háčikom.

Prevodový pomer navijaka 5,0:1 ho robí vhodným aj k lovu s pletenou šnúrou, čo je pre každý navijak veľká výzva. S týmto prevodovým pomerom, ako aj s použitím kvalitných materiálov bude navijak Feeder Match zvládať záťaž!

Vďaka jeho rozmerom ho odporúčame hlavne k 3,30 alebo k 360 feeder prútom, v prípade match prútov zas najdlhšie, modely 420 môžu byť verní spoločníci navijaka Benzár Feeder Match.

Kľučka sa príjemne drží, vďaka kompaktnému rozmeru je tento model ideálny aj pre pretekárskych rybárov, nech je reč o love jemnou metódou alebo method feeder love.

Na navijak sa dostala kvalitná prvá brzda odolná voči opotrebovaniu. Jej veľkou výhodou je, že s jej používaním môžeme predísť strate úlovku z dôvodu jej náhleho výpadu. Brzdu navijaka je dobré nastaviť ešte pred začiatkom lovu tak, aby bola v harmónii s ostatnými prvkami montáže. S na cievke navijaka sa nachádzajúcou regulačnou skrutkou vieme priebeh zdolávania pohodlne kontrolovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Feederové
Prevodový pomer: 5,0:1
Počet ložísk: 6+1
Brzdový systém: Predná brzda
Rozmer: 4500
Cievka: Hliník
Materiál tela navijáka: Grafit
Hmotnosť: 290 g
Kapacita cievky: 0,25 mm / 180 m
V balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: