BENZAR RYBÁRSKY PRÚT CONCOURSE METHOD FEEDER

Kód: 12345420 12345360 Zvoľte variant
312,90 € 240,90 € od 240,90 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Počet dielov
Vrhacia záťaž
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Benzár Concourse Method Feeder rybársky prút

Benzár Concourse Method Feeder je nekompromisný špičkový prút v našom sortimente, navrhnutý špeciálne pre rybárov, ktorí uprednostňujú sofistikovanú, exkluzívnu a špičkovú výstroj.

Ak sa pozrieme iba na parametre, dá sa povedať, že prút Concourse Method Feeder prišiel na pulty obchodov v dvoch dĺžkach, 360 a 390. Hovoríme v zásade o love kaprov spôsobom method feeder. Svojou 120 gramovou vrhacou záťažou je skvelým nástrojom pre úspešnú účasť na pretekoch viacerých druhou rýb a pre riešenie situácií vyžadujúcich lov na veľké vzdialenosti.

Vďaka japonskému karbónovému blanku Toray má prút Concourse Method Feeder neuveriteľné vrhacie vlastnosti. Tento prút má najmodernejší dizajn, je exkluzívne prepracovaný vo všetkých svojich parametroch - od puzdra cez držiak cievky, dizajn rukoväte až po koncové očká.

Pre dĺžky prútov 3,60 m sú ideálne vrhacie záťaže hmotnosti 40-50 gramov, zatiaľ čo pre dlhšie 3,90m sú ideálne 50 alebo 60 gramové typy. So správnou technikou hodu a dostatočne veľkým navijakom vám 3,90m Concourse Method Feeder umožňuje loviť na veľké vzdialenosti!

Potenciál tohto prútika je v kombinácii jeho kvality, modernosti a špičkovosti technológie!

Technológia uhlíka IM12 patrí medzi používanými materiálmi medzi najmodernejšie. Ladný, tenký a dynamicky od záťaže tvrdnúci charakter ich robí príťažlivými pre profesionálnych rybárov. Smelo ich odpoučujeme pre súťažných rybárov a iným, ktorí obľubujú bojovné a tvrdé zdolávania, na konci ktorých sa ruka rybára dvíha vo výške.V súčasnosti sa kladú stále väčšie nároky na výstroj na dlhé hody. Pri takomto prúte musia dokonale spolupracovať všetky jeho prvky. Cez v čo možno najmenšom počte používaných očiek veľkých rozmerov prebieha šnúra takmer bez odporu, čím umožňuje dosiahnuť doposiaľ nedosiahnuté vzdialenosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Feederové a Pickerové
Dĺžka: 3,6 m
Hmotnosť: 235 g
Prepravný Rozmer: 126 cm
Akcia: B
KS v balenie: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: