BENZAR RYBÁRSKY PRÚT UNIVERSAL FEEDER

Kód: 12329330
od 81,90 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Varianta: Dĺžka: 3,3 m, Hmotnosť: 245 g, Počet dielov: 3+5, V balení: 1, Vrhacia záťaž: 20-120 g
Skladom | 12329330
Môžeme doručiť do: 24.6.2024
81,90 €
Varianta: Dĺžka: 3,6 m, Hmotnosť: 300 g, Počet dielov: 3+5, V balení: 1, Vrhacia záťaž: 20-120 g
Skladom | 12329360
Môžeme doručiť do: 24.6.2024
90,90 €
Varianta: Dĺžka: 3,9 m, Hmotnosť: 367 g, Počet dielov: 3+5, V balení: 1, Vrhacia záťaž: 20-120 g
Skladom | 12329390
Môžeme doručiť do: 24.6.2024
98,90 €

Podrobný popis

Prút Benzár Universal Feeder

Zakladajúc si na skúsenostiach a reakciách z predošlých rokov ani v novom sortimente 2020 Benzár nesmie chýbať univerzálny prút, preto sme vyvinuli model Universal, ktorý ponúka dokonalé riešenie snáď do všetkých podmienok k lovu s kmitajúcou špičkou.

Po uchopení vyžarujú prúty Universal ľahkosť, za ktorú vďačia ľahkému uhlíkovému blanku IM12. Vďaka charakteristike a zásobám sily dokáže skrotiť aj tie najdivšie výpady väčších kaprov, pričom aj lov menších rýb je s ním potešením.

Okrem blanku je dôležitou časťou rukoväť, ktorá vznikla kohéziou korkového a duplonového materiálu, čo okrem jednoduchého čistenia zaručuje aj pohodlné držanie počas zdolávania a samozrejme počas náhodov. Rukoväť disponuje v závislosti od rozmeru dĺžkami 58-62-65 cm.

Séria dostala na konci rukovätnej časti jedinečné lamelové vypracovanie, ktoré umožňuje dosiahnutie dokonalej rovnováhy pri držaní v rukách rybára s používaným navijakom.

Aj tento model dostal rad NT očiek so Sic vložkami, z ktorých prvý dostal trojstopové vypracovanie, preto popri trvácnosti ponúka dokonalé riešenie aj pri použití s pletenými šnúrami.

K dielom série prislúchajú 3,5 mm špičky v 5 rôznych pevnostiach, z ktorých 3 sú sklenené a 2 uhlíkové. Dokonalá voľba od jemného lovu pleskáčov, až po tvrdší lov kaprov a mrien.
Universal je najvšestrannejšie použiteľným prútom zo série Benzár prútov, nech je reč o love v stojatych vodách alebo menších riekach. Ideálny ku každodennému aj k pretekárskemu lovu. 

Pri love s jemnou montážou metódami feeder a picker je častokrát úspech podmienený predovšetkým presným a ďalekým nahodením. Prúty vyrobené technológiou uhlíka IM12 predstavujú najvyššiu kvalitu. Vďaka moderným výrobným linkám a použitým materiálom tieto IM12 picker a feeder prúty v maximálnej miere splnia nároky aj na tých najprestížnejších súťažiach.Stále viac rozšírenou je tzv. členená rukoväť. Jej podstatou je, že ju tvorí kvalitný korok a špongia, kombinácia ktorých zaručuje stabilné držanie trebárs aj s vlhkými či mokrými rukami. Takto vyhotovená rukoväť zabezpečuje sebaistý lov, či už je reč o nahodení, alebo zdolávaní.Ďalšia obmena skrutkového držiaka. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, ale na fixovanie navijaka neslúži matica, ale je potrebné otočiť časť nad telom držiaka. Toto riešenie prinieslo prútom elegantnejší výzor ako u starších typov.Tzv. SIC (silícium-karbid) očká boli od začiatku typické pre prúty najvyššej kategórie. V súčasnosti vývojom technológií sú používané v širšom okruhu. Vďaka nadpriemernej odolnosti voči opotrebovaniu a vyslovene malej hmotnosti sa stali jednými z obľúbených typov pre výrobcov prútov.

Dodatočné parametre

Kategória: Feederové a Pickerové
Prepravný Rozmer: 117 cm
Akcia: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: