BOKOR NAVIJAK PRO SPIN

Kód: 20601200
od 42,90 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Varianta: Brzdový systém: Predná brzda, Cievka: Hliník + Grafitová náhradná, Hmotnosť: 206 g, KS v balenie: 1, Kapacita cievky: 0,20 mm /…
Skladom - dodáme do týždňa | 20601200
42,90 €
Varianta: Brzdový systém: Predná brzda, Cievka: Hliník + Grafitová náhradná, Hmotnosť: 269 g, KS v balenie: 1, Kapacita cievky: 0,28 mm /…
Skladom - dodáme do týždňa | 20601400
45,90 €

Podrobný popis

td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}Prívlačový navijak Bokor Pro Spin

Vynikajúci prívlačový navijak, najnovší člen populárnej série "Bokor", pomenovanej po špecialistovi na dravé ryby Károlyovi Bokorovi.

V ľahkom grafitovom tele sa nachádza 8+1 ložísk pre vynikajúci a plynulý chod. Hliníková cievka a zvyšok vonkajšej časti dostali pozlátené vložky, čo spolu s matnou čiernou farbou pôsobí veľmi esteticky.

Dostatočne pevná kovová kľučka má na konci ergonomický úchop, ktorý nie je nepohodlný ani po hodinách prívlače. Kľučka umožňuje použitie pravákom i ľavákom.

Navijak má prevodový pomer 5,4:1 a v súčasnosti je k dispozícii v 2 veľkostiach. Veľkosť 2000 je obľúbená pre tých, ktorí uprednostňujú light metódu, zatiaľ čo veľkosť 4000 možno použiť na lov aj menších sumcov.

Funkcia antireverzného chodu sa zapne okamžite po zapnutí navijaka, takže sa nezaznamená žiadny pohyb. Rovnaký zosilnený preklápač navijaka, aký nájdeme na prívlačových navijakoch, je prítomný aj tu, čo len podporuje jeho robustnosť.

Okrem ergonomického dizajnu a mimoriadne hladkého chodu nesklame používateľov počas prívlače ani vynikajúci, jemne nastaviteľný brzdový systém.

Odporúča sa používať so všetkými prívlačovými prútmi Bokor z tohto radu, bez ohľadu na skúsenosti.

K navijaku sa dodáva aj náhradná grafitová cievka, čo nám umožní výmenu za inú veľkosť pletenej alebo monofilovej šnúry.

Na navijakoch sa čoraz častejšie stretávame s kovovou cievkou. Odľahčená cievka klasického tvaru je odolná voči vonkajším fyzikálnym vplyvom a korózii.Na navijak sa dostala kvalitná prvá brzda odolná voči opotrebovaniu. Jej veľkou výhodou je, že s jej používaním môžeme predísť strate úlovku z dôvodu jej náhleho výpadu. Brzdu navijaka je dobré nastaviť ešte pred začiatkom lovu tak, aby bola v harmónii s ostatnými prvkami montáže. S na cievke navijaka sa nachádzajúcou regulačnou skrutkou vieme priebeh zdolávania pohodlne kontrolovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Prívlačové
Kód tovaru: 20601-200

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: