Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

BOKOR RYBÁRSKY PRÚT MICRO JIG

Kód: 13172198
Značka: Bokor Spin
od 75,79 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Varianta: Dĺžka: 1,98 m, Hmotnosť: 117 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 2, Vrhacia záťaž: 2-12 g
Skladom - dodáme do týždňa | 13172198
75,79 €
Varianta: Dĺžka: 2,25 m, Hmotnosť: 123 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 2, Vrhacia záťaž: 3-15 g
Skladom - dodáme do týždňa | 13172225
79,24 €

Podrobný popis

Malé nástrahy a UL prívlač pomanované Micro Jig, ale prečo práve menom Károlya Bokora?

- Pretože kvôli použitým materiálom dostaneme veľmi ľahký prút, ktorý ani pri celodennom rybolove nezaťaží zápästie a predlaktie.
- Pretože kvalitné, ultraľahké očká so SIC vložkami nepoškodia pletenú šnúru, vďaka čomu vieme bezpečnejšie zdolávať aj väčšiu rybu.
- Pretože pevný chrbát dokonale oznamuje každý pohyb a informácie z vody.
- Pretože tvrdnúce telo rýchlo pohltí aj silu menších sumcov.

Používajme k nemu úplne tenkú 0,06-0,08 mm pletenú šnúru alebo monofil okolo 0,18 mm.

Pri výbere rozmeru nástrahy dodržujme údaje uvedené na prúte, v prípade wobleru počítajme s tým, že počas používania vznikajúci odpor zasiahne náš prút.

Používajme len s navijakom s výborným chodom a brzdovým systémom, len vtedy vieme najlepšie využiť výhody rybárskeho prúta.

 

B akciové prúty možno označiť za stredne tvrdé, pri ktorých sa pôsobením záťaže ohýba posledná tretina prútu. Počas zdolávania pracujú spoľahlivo, možno ich úspešne používať aj na užších miestach.IM10 uhlíkové prívlačové prúty patria medzi najobľúbenejšie. Charakterizuje ich výnimočná kvalita a citlivý špic, ktorý zaznamená aj tie najmenšie zábery. Rýchlo tvrdnúci materiál umožňuje rýchle a úspešné zdolávanie aj na miestach s prekážkou či hustou vegetáciou.V okruhu prívlačových rybárov je stále viac obľúbená malá nástraha, takmer bez hmotnosti a čo možno najviac vycibrená montáž. Pri ľahkej prívlači je najúspešnejším spôsobom používanie "jednoručného" prívlačového prútu. Rukoväť týchto prútov je výrazne kratšia ako pri klasických prívlačových prútoch.Ďalšia obmena skrutkového držiaka. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, ale na fixovanie navijaka neslúži matica, ale je potrebné otočiť časť nad telom držiaka. Toto riešenie prinieslo prútom elegantnejší výzor ako u starších typov.Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Dodatočné parametre

Kategória: Prívlačové prúty
Kód tovaru: 13172-198
Prepravný Rozmer: 103 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: