CARP EXPERT METHOD GUM

Kód: 31600065 31600066 31600085 31600086 31600098 31600099 Zvoľte variant
Značka: Carp Expert
3,30 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Najvýznamnejším dôvodom straty rýb je používanie príliš tvrdých rybárskych prútov a kmeňových šnúr. Pre ich minimalizovanie sa dostala na pulty obchodov táto Carp Expert Method Gum! Aj naj najoptimálnejšie vypracovaná výstroj vyžaduje trochu plus bezpečnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najvýznamnejším dôvodom straty rýb je používanie príliš tvrdých rybárskych prútov a kmeňových šnúr. Pre ich minimalizovanie sa dostala na pulty obchodov táto Carp Expert Method Gum! Aj naj najoptimálnejšie vypracovaná výstroj vyžaduje trochu plus bezpečnosti. Medzi kmeňovú šnúru a háčikový nadväzec aplikovaná guma pôsobí ako prechod, ktorý vďaka pružnosti minimalizuje riziko pretrhnutia nadväzca, vďaka čomu vieme takmer všetky zavesené ryby premeniť v úlovok. Pri zábere zmierňuje švih prúta, preto aj nejjemnejšou štruktúrou úst disponujúce pleskáče možno bezpečne zaseknúť. Možno ju použiť pri stojatých i v tečúcich vodách, len si spomeňte pri divokých výpadoch mrien na jej tlmiacu schopnosť. Dostupná vo viacerých rozmeroch a dvoch farbách.

Dodatočné parametre

Kategória: drobnosti na feeder
Kód tovaru: 31600-065
Materiál: Pružná guma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: