Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARP EXPERT NAVIJAK BITE INDICATOR 6000

Kód: 20124600
Značka: Carp Expert
69,90 €
Skladom - dodáme do týždňa

Zvláštnosťou Carp Expert Bite Indicator je, že disponuje vstavaným zvukovým signalizátorom záberu! Napätie 1kus A23 batérie (nie je súčasťou balenia). Nepotrebujeme si zaobstarať zvlášť elektronický signalizátor záberu! Samotný navijak je klasický navijak s voľnobežnou brzdou, ktorý je veľmi dobre zložený, natoľko masívny, že len z jeho moderného výzoru vieme zistiť, že ide o výrobok konzumnej spoločnosti. Pohon dostal miesto v masívnom grafitovom tele, disponuje kovovou kľučkou a kovovou cievkou. Materiál náhradnej cievky je grafit. Na kovovej cievke sa nachádza masívny klip, na náhradnej cievke tradičný plastový trojuholník. 

Detailné informácie

Podrobný popis

V prvom rade inovácia a spoľahlivosť!

Zvláštnosťou Carp Expert Bite Indicator je, že disponuje vstavaným zvukovým signalizátorom záberu! Napätie 1kus A23 batérie (nie je súčasťou balenia). Nepotrebujeme si zaobstarať zvlášť elektronický signalizátor záberu! Samotný navijak je klasický navijak s voľnobežnou brzdou, ktorý je veľmi dobre zložený, natoľko masívny, že len z jeho moderného výzoru vieme zistiť, že ide o výrobok konzumnej spoločnosti. Pohon dostal miesto v masívnom grafitovom tele, disponuje kovovou kľučkou a kovovou cievkou. Materiál náhradnej cievky je grafit. Na kovovej cievke sa nachádza masívny klip, na náhradnej cievke tradičný plastový trojuholník. Priemer cievky je 60 mm, výška 25 mm. Pod cievkou sa nachádzajúca umelohmotná sukňa je jeden z najužitočnejších vynálezov, aký len možno na navijak umiestniť. A to preto, lebo zabráni vbehnutie šnúry pod cievku. To je pri vzdialených náhodoch obrovská výhoda, tento užitočný doplnok nás dokáže ušetriť od mnohých nepríjemností. Voľnobežnú brzdu možno už tradične nastavovať pomocou regulátora na jeho zadnej strane. 6+1 ložísk zabezpečuje hladký chod, prevodový pomer: 4,7:1. Vzhľadom k jeho rozmerom a vlastnostiam sa dokonale hodí k boilies výstroji, klasickej zostave, ale bude veľkým favoritom pri love dravých rýb, kde minimálnu výbavu podporuje aj toto 2 in 1 riešenie! Odporúčame tým, ktorí popri klasickej kvalite radi vyskúšajú produkty s inovatívnymi riešeniami.

Na navijakoch sa čoraz častejšie stretávame s kovovou cievkou. Odľahčená cievka klasického tvaru je odolná voči vonkajším fyzikálnym vplyvom a korózii.Zapnutím voľnobežnej brzdy, ktorá sa nachádza v zadnej časti navijaka, dokáže ryba stiahnuť šnúru z cievky. Toto má dôležitú úlohu predovšetkým v noci pri love dravých rýb. Tvrdosť tejto brzdy možno regulovať skrutkou v zadnej časti navijaka. Dôležité je, že pri zdolávaní musíme používať hlavnú brzdu. Pre zdolávanie voľnobežná brzda nie je vhodná, prílišná záťaž môže spôsobiť poškodenie navijaka. Pri záseku musí byť bojová brzda vo vypnutom stave, pretože môže dôjsť k odmotaniu veľkého množstva šnúry, čo môže viesť k vzniku nechcených uzlov. Navijaky s voľnobežnými brzdami sú čoraz populárnejšie. V súčasnosti používajú tento univerzálny typ navijakov aj zástancovia klasického lovu zo dna a feeder rybári.

Dodatočné parametre

Kategória: navijáky s voľnobežnou brzdou
Kód tovaru: 20124-600

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: