Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARP EXPERT NAVIJAK NEO RUNNER 6000

Kód: 20123600
Značka: Carp Expert
49,90 €
Skladom - dodáme do týždňa
Kužeľovitá cievka a voľnobežná brzda, nejde o veľký navijak, preto ho možno dobre použiť k nasledujúcim metódam:Method feeder.V tom prípade, ak netreba z brehu nahodiť ďaleko, dokonale zastane svoje miesto. Nie je príliš ťažký (427 g), preto ho možno použiť aj s jemnejším a ľahším rybárskym prútom. Jeho vyváženie pritom nepokazí. Dobre poslúži hlavne na medium a medium-heavy prútoch.Klasický feeder lov trebárs aj s klasickým teleskopickým rybárskym prútom.Jednoduchý a spoľahlivý systém, preto ho pokojne môžeme použiť aj pri klasických dvojdielnych, alebo teleskopických rybárskych prútoch. Má adekvátnu kapacitu šnúry k tomu, aby sme mohli použiť aj hrubšie šnúry (0,30 mm).Zastane svoje miesto aj v jemnejších, tenších boilies prútoch.Ak nechceme nahodiť ďaleko, ale je dôležitá voľnobežná brzda alebo spoľahlivý systém, tak prečo by sme pokazili vyváženie prúta veľkým a ťažkým navijakom? Len aplikujme Carp Expert Neo Runner 6000 a užívajme si pohodlie.Vzhľadom na jeho technické parametre disponuje klasickým prevodovým pomerom, adekvátne hrubou oceľovou osou a precíznou kľučkou.Ak vyskúšame tento navijak, razom uvidíme, že pri každej zo spomenutých metód bude vhodný a bude nám na vodnom brehu dobre slúžiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kužeľovitá cievka a voľnobežná brzda, nejde o veľký navijak, preto ho možno dobre použiť k nasledujúcim metódam:Method feeder.V tom prípade, ak netreba z brehu nahodiť ďaleko, dokonale zastane svoje miesto. Nie je príliš ťažký (427 g), preto ho možno použiť aj s jemnejším a ľahším rybárskym prútom. Jeho vyváženie pritom nepokazí. Dobre poslúži hlavne na medium a medium-heavy prútoch.Klasický feeder lov trebárs aj s klasickým teleskopickým rybárskym prútom.Jednoduchý a spoľahlivý systém, preto ho pokojne môžeme použiť aj pri klasických dvojdielnych, alebo teleskopických rybárskych prútoch. Má adekvátnu kapacitu šnúry k tomu, aby sme mohli použiť aj hrubšie šnúry (0,30 mm).Zastane svoje miesto aj v jemnejších, tenších boilies prútoch.Ak nechceme nahodiť ďaleko, ale je dôležitá voľnobežná brzda alebo spoľahlivý systém, tak prečo by sme pokazili vyváženie prúta veľkým a ťažkým navijakom? Len aplikujme Carp Expert Neo Runner 6000 a užívajme si pohodlie.Vzhľadom na jeho technické parametre disponuje klasickým prevodovým pomerom, adekvátne hrubou oceľovou osou a precíznou kľučkou.Ak vyskúšame tento navijak, razom uvidíme, že pri každej zo spomenutých metód bude vhodný a bude nám na vodnom brehu dobre slúžiť.Pohon navijaka dostal kovový kryt. Pre spoľahlivosť, odolnosť a pohodlné používanie, ktoré zabezpečuje ľahká konštrukcia z grafitu je tento materiál obľúbený u výrobcov navijakov.Na navijak sa dostala pre navijaky na dlhé hody typická odľahčená kovová cievka s veľkou kapacitou šnúry. Natiahnutý, kužeľový tvar napomáha pri náhodoch s odmotávaním šnúry. Na okraj navijaka sa dostal odolný poťah, ktorý predĺži dĺžku hodu, pričom šetrí aj šnúru.Pri zdolávaní veľkých rýb je dôležité, aby sa brzdný systém navijaka neopotreboval, pretože to môže viesť až k pretrhnutiu šnúry a strate ryby. Na tento navijak sa dostala prvá brzda odolná voči opotrebovaniu z kvalitného materiálu, ktorú je potrebné nastaviť ešte pred začatím lovu v závislosti od zaťažiteľnosti šnúry, nadväzca a tvrdosti prútu.

Dodatočné parametre

Kategória: navijáky s voľnobežnou brzdou
Kód tovaru: 20123-600
Prevodový pomer: 5,1:1
Počet ložísk: 9+1
Brzdový systém: Predná brzda + Voľnobežná brzda
Rozmer: 6000
Cievka: Kov
Materiál tela navijáka: Grafit
Hmotnosť: 427 g
Kapacita cievky: 0,35 mm / 190 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie