CARP EXPERT NAVIJAK NEO WINDFORCE 5000

Kód: 20758500
Značka: Carp Expert
42,90 € –7 %
CARP EXPERT NAVIJAK NEO WINDFORCE 5000
42,90 € –7 % 39,90 €
Skladom - dodáme do týždňa

Carp Expert Neo séria, Windforce 5000. Univerzálny navijak s voľnobežnou brzdou. Podmanivý vzhľad cievky i tela navijaka tvorený matným čiernym dizajnom. Môže sa stať obľúbenou pomôckou mnohých feeder i boilies rybárov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Carp Expert Neo Windforce 5000

Najnovší variant CXP Neo série je dostupný v rozmere 5000.

Navijak s voľnobežnou brzdou je dokonalým riešením aj k feeder a boilies metóde, tento systém veľmi obľubujú i rybári loviaci dravé ryby – ostriež.

Vďaka rozmeru je univerzálne použiteľný od medium prútov až po 360-390 cm heavy prúty. Podmanivý vzhľad navijaka tvorený čiernou matnou farbou, popri tom vybraním čiernej šnúry rozmeru 0.20-0.25 vyzerá naozaj výnimočne – ale aj s novinkou, silónom Purple, ho spravíme špeciálnym.

O bezchybný chod sa stará 5+1 ložísk, kovová cievka a stabilná kľučka odolá aj záťažiam pri väčších hmotnostiach, prevodový pomer 5.2:1. Okrem voľnobežnej brzdy bol opatrený precíznym predným brzdovým systémom, ktorý pri adekvátnom nastavení precízne dávkuje šnúru počas zdolávania, minimalizujúc stratu ryby.

Kto hľadá spoľahlivý čierny matný navijak s voľnobežnou brzdou, ten sa v Neo WF 5000 nesklame.

Zapnutím voľnobežnej brzdy, ktorá sa nachádza v zadnej časti navijaka, dokáže ryba stiahnuť šnúru z cievky. Toto má dôležitú úlohu predovšetkým v noci pri love dravých rýb. Tvrdosť tejto brzdy možno regulovať skrutkou v zadnej časti navijaka. Dôležité je, že pri zdolávaní musíme používať hlavnú brzdu. Pre zdolávanie voľnobežná brzda nie je vhodná, prílišná záťaž môže spôsobiť poškodenie navijaka. Pri záseku musí byť bojová brzda vo vypnutom stave, pretože môže dôjsť k odmotaniu veľkého množstva šnúry, čo môže viesť k vzniku nechcených uzlov. Navijaky s voľnobežnými brzdami sú čoraz populárnejšie. V súčasnosti používajú tento univerzálny typ navijakov aj zástancovia klasického lovu zo dna a feeder rybári.

Dodatočné parametre

Kategória: navijáky s voľnobežnou brzdou
Kód tovaru: 20758-500

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: