CARP EXPERT NAVIJAK PRO POWER FEEDER 5000

Kód: 20112350
52,79 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Navijak Carp Expert Pro Power Feeder 5000

Model vyhotovený k feeder technike ponúka super riešenie k medium-heavy a heavy prútom, ale aj k prútom na dlhé náhody. Jeho veľká cievka ho robí vhodným k ďalekým náhodom, ale jeho masívnosť splní aj nároky lovu v tečúcich vodách. Grafitové telo, kovová cievka a kľučka, sú základnými nárokmi pevných, predsa však nie nadmerne ťažkých navijakov.

Grafitové telo zaručuje navijaku potrebnú pevnosť, poskytne potrebný základ pre pohon. Z kovovej cievky šnúra beží ľahko, okraj neopotrebúva šnúru, čo pri iných navijakoch môže znižovať aj dĺžku náhodov. S kovovou kľučkou zas poľahky navinieme aj ťažšiu koncovú montáž. 5+1 ložísk zaručuje pohodlný a potrebne hladký chod na produkte. Vďaka prevodovému pomeru 4,4:1 s veľkou cievkou dokážeme na jedno otočenie navinúť veľké množstvo šnúry (75 cm), čo je neodškriepiteľnou výhodou pri love vo veľkých vzdialenostiach.

K modelu pridávame aj grafitovú náhradnú cievku, ktorá dá možnosť čo najlepšie sa prispôsobiť k danej situácii s jednou ďalšou šnúrou v rybárskom kufríku.

Model s rýchlou brzdou znamená v modernom feeder rybolove veľmi priaznivú vlastnosť, ktorú si možno užívať aj pri love väčších rýb.  

 

Pohon navijaka dostal kovový kryt. Pre spoľahlivosť, odolnosť a pohodlné používanie, ktoré zabezpečuje ľahká konštrukcia z grafitu je tento materiál obľúbený u výrobcov navijakov.Na navijak sa dostala pre navijaky na dlhé hody typická odľahčená kovová cievka s veľkou kapacitou šnúry. Natiahnutý, kužeľový tvar napomáha pri náhodoch s odmotávaním šnúry. Na okraj navijaka sa dostal odolný poťah, ktorý predĺži dĺžku hodu, pričom šetrí aj šnúru.Na navijak sa dostala kvalitná prvá brzda odolná voči opotrebovaniu. Jej veľkou výhodou je, že s jej používaním môžeme predísť strate úlovku z dôvodu jej náhleho výpadu. Brzdu navijaka je dobré nastaviť ešte pred začiatkom lovu tak, aby bola v harmónii s ostatnými prvkami montáže. S na cievke navijaka sa nachádzajúcou regulačnou skrutkou vieme priebeh zdolávania pohodlne kontrolovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Feederové navijáky
Kód tovaru: 20112-350
Prevodový pomer: 4,4:1
Počet ložísk: 5+1
Brzdový systém: Predná brzda
Rozmer: 5000
Cievka: Kovová cievka + náhradná grafitová cievka
Materiál tela navijáka: Grafit
Hmotnosť: 431 g
Kapacita cievky: 0,30 mm / 175 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: