CARP EXPERT NAVIJAK PRO POWER FEEDER PH 6000

Kód: 20112355
48,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Navijak Carp Expert Pro Power Method Feeder 6000

Značka CXP ponúka širokú škálu produktov k lovu nedravých rýb a lovu kaprov. Tieto navijaky s prednými brzdami taktiež rozširujú segment, ktorý poskytuje dokonalý variant k feedrovému a method feedrovému lovu.
Navijak Pro Power 6000 s kompaktnými rozmermi bude pre mnohých rybárov obľúbeným pomocníkom, trebárs aj k medium či heavy feeder lovu, tento rozmer je dokonalou alternatívou aj k feedrovému lovu na veľké vzdialenosti.

Hliníková cievka disponujúca potrebnými rozmermi napomáha dlhým náhodom, je doplnená gumenou vložkou, ktorá uľahčuje používanie aj tenkých šnúr, nie je potrebné použitie monofilovej podložky alebo inej metódy, pletená sa na 100% nepohne na cievke.

Pri uchopení navijaka dostaneme naozaj štýlový celkový obraz. Popri matnom čiernom grafitovom tele dostala aj cievka čierny základ doplnený s červenými prvkami, ktoré spolu vytvárajú dokonalú kompozíciu.

Pri výkone 7+1 ložísk s výborným chodom v kombinácii s prevodovým pomerom 4.4:1, umožňuje používanie s väčšími záťažami aj na vzdialenosti nad 100 metrov.

Hliníková cievka disponuje aj 2 kusmi kovových šnúrových klipov, ktoré zaručujú realizáciu presných kŕmení.

Precízne vyhotovenie s prednou brzdou okrem dlhšej životnosti zabezpečuje úplnú kontrolu počas zdolávania rýb.

Popri kovovej cievke k nemu prislúcha aj grafitová cievka, preto možno použiť aj šnúry rôznych rozmerov s rýchlou výmenou, prispôsobiac sa vzniknutým situáciám.

Kompaktný navijak s prednou brzdou odporúčame pre začiatočníkov i skúsenejších rybárov.
Na navijakoch sa čoraz častejšie stretávame s kovovou cievkou. Odľahčená cievka klasického tvaru je odolná voči vonkajším fyzikálnym vplyvom a korózii. Príslušenstvo k navijaku tvorí aj jedna náhradná grafitová cievka.Na navijak sa dostal spoľahlivý prvý brzdový systém. Nastavenie brzdnej sily, ktorá je závislá od záťažiteľnosti šnúry a tvrdosti prútu, je potrebné nastaviť ju ešte pred začiatkom lovu. Pri zdolávaní ryby možno prispôsobiť silu brzdy pomocou regulátora v prednej časti navijaka.

Dodatočné parametre

Kategória: Feederové
Prevodový pomer: 4,4:1
Počet ložísk: 7+1
Brzdový systém: Predná brzda
Rozmer: 6000
Cievka: Hliník+grafit náhradná cievka
Materiál tela navijáka: Grafit
Hmotnosť: 428 g
Kapacita cievky: 0.30 mm / 175 m
V balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: