CARP EXPERT OLOVO BOILIES PLOCHÁ HRUŠKA INLINE

Kód: 58217060 58217070 58217080 58217100 58217120 Zvoľte variant
Značka: Carp Expert
1,97 € 2,10 € 2,20 € 2,63 € 2,90 € od 1,97 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Rozmer
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Recept na dokonalé boilies olovo naozaj existuje! V dielni Carp Expert sú všetky predpoklady pre vytváranie dokonalých hmotností! Inline olovo možno použiť fixne i priebežne, preto s ním možno vyrobiť viacero montáží. Stredom olova prebiehajúca trubička zo strany nadväzca má špeciálne vyhotovenie. Do jej vnútra pasuje najlepšie obratlík strednej veľkosti, ktorý sa v nej samozrejme aj zasekne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Recept na dokonalé boilies olovo naozaj existuje! V dielni Carp Expert sú všetky predpoklady pre vytváranie dokonalých hmotností! Inline olovo možno použiť fixne i priebežne, preto s ním možno vyrobiť viacero montáží. Stredom olova prebiehajúca trubička zo strany nadväzca má špeciálne vyhotovenie. Do jej vnútra pasuje najlepšie obratlík strednej veľkosti, ktorý sa v nej samozrejme aj zasekne. Ak chceme vyrobiť priebežnú montáž, nemáme inú robotu, ako jednu gumu alebo umelohmotnú perlu aplikovať medzi spojku a olovo. Na olove umiestnené výčnelky zvyšujú stabilitu olova aj na hladšom dne.

Dodatočné parametre

Kategória: boiliesové olová
Kód tovaru: 58217-060

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: