CARP EXPERT PODBERÁKOVÁ HLAVA PRO METHOD GIANT POGUMOVANÁ

Kód: 71026550
17,90 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Varianta: KS v balenie: 1, Materiál: Hliník+pogumovaná sieťovina, Rozmer: 60x50x55 cm, Typ: Pro Method Giant, Vlastnosti: 420 g
Skladom - dodáme do týždňa | 71026550
17,90 €

Podrobný popis

Pogumovaná podberáková hlava Carp Expert Pro Method Giant - Jedným z najdôležitejších bodov feeder lovu sa skrýva v podberákovej sieti, preto sa oplatí vybrať z najviac odporúčaných modelov. Séria Pro Method Giant je aj spomedzi modelov Carp Expert nadpriemerný kus, okrem svojho moderného dizajnu je taktiež kvalitatívne výnimočný. Výrobok vhodný aj k lovu kapitálnych rýb.

Pogumovaná podberáková hlava Carp Expert Pro Method Giant

Jedným z najdôležitejších bodov feeder lovu sa skrýva v podberákovej sieti, preto sa oplatí vybrať z najviac odporúčaných modelov.

Séria Pro Method Giant je aj spomedzi modelov Carp Expert nadpriemerný kus, okrem svojho moderného dizajnu je taktiež kvalitatívne výnimočný.

Disponuje univerzálnym závitom, ktorý možno pripojiť k akejkoľvek rúčke a jej hliníkový adaptér bezpečne udrží aj väčšie ryby.

Dostupný v dvoch rozmeroch, svojim oválnym tvarom sú ideálne aj k podberaniu kapitálnych kaprov a amurov.

Vďaka pogumovanej sieťke okrem toho, že do seba nevsaje vonkajšiu vrstvu slizu rýb, nezasekne sa do nej háčik, čo je počas pretekov veľmi dôležitý faktor, hlavne kvôli potrebnej rýchlosti a rytmu.

Rozmer očiek sieťky: 7x9 mm.

Séria, ktorá nesklame ani profesionálnych pretekárov, poskytuje výbornú pomoc vtedy, ak sa na háčik dostanú väčšie ryby.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Pretekárske podberáky
Kód tovaru: 71026-550
Materiál: Hliník+pogumovaná sieťovina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: