Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARP EXPERT PODLOŽKA POD KAPRA ORIGINAL 130x85CM

Kód: 73756605
Značka: Carp Expert
37,90 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Podložka pod kapra Carp Expert Original 130x85cm

V sérii Carp Expert Original sa objavujú základné pomôcky k ochrane rýb, ktorých časťou je aj veľká podložka pod kapra, ktorá pomôže pri vážení našich protivníkov.

Moderný lov kapra a nedravých rýb našťastie spravil povinným používanie rôznych matracov a podložiek pod kaprov. Na husto zarybnených jazerách a vodných plochách skrývajúcich kapitálne rozmery sa vďaka tlaku stala ochrana rýb dôležitou.

Ochrana ulovených, následne vypustených rýb sa stáva stále aktuálnejšou. Ak nepoužívame podložku pod kapra, tak sa môže u rýb poškodiť vonkajšia vrstva slizu, ktorá ich chráni pred infekciami, môže prísť k fyzickému poraneniu pri nešťastnom skoku. Vďaka rozmerom podložky pod kapra Carp Expert Original je len malá šanca, aby sa ryba umiestnená do jej stredu v okamihu nepozornosti dostala vedľa podložky alebo na zem.  

Okrem toho sa v nej zmestia kapry nad 10 kg, aj nádherný jeseter.
Rozmer: 130x85 cm
Podložka je vhodná aj k váženiu, keďže po preložení sa na vrchnej časti nachádza uško, do ktorého možno zavesiť hák váh.

Možno sklopiť obe bočné strany, preto z nej ryba počas váženia nedokáže vyskočiť. Na produkte sa nachádza aj podložka pod kolená, preto ak si kľakneme k ulovenej rybe, napomôže pri vyhotovení fotografií.  

Pred umiestnením úlovkov ju nezabudnime navlhčiť. - to je dôležité najmä v lete.

 

Dodatočné parametre

Kategória: PRÍSLUŠENSTVO
Kód tovaru: 73756-605
Vlastnosti: Nylon, vode odolný mat.
Rozmer: 130x85 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: