Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARP EXPERT PRÍRODNÝ TIGRÍ ORECH S KYSELINOU MLIEČNOU 800 G

Kód: 98010050
Značka: Carp Expert
6,30 €
Skladom - dodáme do týždňa
Carp Expert tigrí orech s kyselinou mliečnou - Prírodné 800 gramové balenie - Kvasená kyselina mliečna - jedna z najúspešnejších nástrah leta a jesene. Možno ju využiť v širokej škále od kŕmenia po nástrahy. Kvasením kyseliny mliečnej vyrábané zrná možno veľmi úspešne použiť v letných teplejších vodách. Tieto mierne kyslasté vône a chute lákajú kaprov, amurov a takmer všetky nedravé ryby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tigrí orech je jednou z najlepších selektívnych nástrah, či už v divokých vodách, alebo vo vodách so sumčekmi krpatými. Obľúbená nástraha rybárov loviacich veľkých kaprov a amurov.

Kvasená kyselina mliečna - jedna z najúspešnejších nástrah leta a jesene. Možno ju využiť v širokej škále od kŕmenia po nástrahy.

Sladkastý tigrí orech obsahuje vitamíny A, D2, E, B1, ako aj minerálne látky a viacero užitočných enzýmov. Bohatý na oleje, bielkoviny a cukry.
Kvasená kyselina mliečna - jedna z najúspešnejších nástrah leta a jesene. Možno ju využiť v širokej škále od kŕmenia po nástrahy.
Metódy použitia:

- Napichnutá na háčik
- Navlečená vedľa háčika na vlasovom nadväzci alebo silikóne, nástrahovom tŕni
- Dokonalý variant aj ku kŕmeniu

Výborná voľba v tečúcej vode ku kŕmeniu, aj k lovu s nástrahami.

Kvasením kyseliny mliečnej vyrábané zrná možno veľmi úspešne použiť v letných teplejších vodách. Tieto mierne kyslasté vône a chuti lákajú kaprov, amurov a takmer všetky nedravé ryby.

Dodatočné parametre

Kategória: partikle
Kód tovaru: 98010-050
Balenie: 800 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: