CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT ELITE FEEDER

Kód: 12335360 12335390 Zvoľte variant
Akcia Poznáte z Fishing&Hunting Channel
Značka: Carp Expert
84,99 € 97,64 € od 84,99 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prút Carp Expert Elite Feeder

Carp Expert nastavil výrobou Elite feederu latku veľmi vysoko. Karbónové vlákno IM10 umožnilo, aby sa zrodil ľahký no rýchly a dobre používateľný feeder prút.  

Účinkom záťaže sa prehýba v dokonalom oblúku a tvrdnúce telo prúta svojou maximálnou účinnosťou pohltí silu brániacej sa ryby.

Kvalitná korková rukoväť poskytuje príjemné a stabilné držanie. K 3 druhom dĺžok sa pripája vrhacia tiaž 60-120 gramov, tak poľahky z brehu dosiahneme vzdialené miesta s koncentráciou rýb na väčšine našich tečúcich vôd.  

Disponuje závitovým držiakom navijaka, ktorý stabilne drží a 13 očiek so SIC vložkami zaručuje presné náhody, aby sa naša šnúra ani po viacerých lovoch nepoškodila.

Prút je dostupný v špičkách v troch pevnostiach.

Naozaj kvalitný rybársky prút pre všetkých, ktorí nechcú výsledok rybačky nechať len na šťastie.

 

B akciové prúty, ktoré možno označiť za stredne tvrdé, pričom sa pri pôsobení záťaže ohýba ich posledná tretina. Vychádzajúc z ich parabolického charakteru ide často o prúty používané s obľubou pri všetkých metódach, nech je reč o prívlači alebo o love zo dna.Objavenie sa uhlíka IM10 znamenalo obrovský pokrok vo vývoji rybárskych prútov. Oproti starším prútom ich charakterizuje ladnejšie a jednoduchšie vedenie nástrahy a znásobené odolávanie voči záťaži. Použiteľné ako v hobby, tak aj v súťažných podmienkach.Rukoväť klasického prevedenia a dĺžky, ktorá zaručuje vyvinutie potrebnej sily na náhod, vyrobená z kvalitného korku.Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.Tzv. SIC (silícium-karbid) očká boli od začiatku typické pre prúty najvyššej kategórie. V súčasnosti vývojom technológií sú používané v širšom okruhu. Vďaka nadpriemernej odolnosti voči opotrebovaniu a vyslovene malej hmotnosti sa stali jednými z obľúbených typov pre výrobcov prútov.

Dodatočné parametre

Kategória: Feedrové a pickerové prúty
Kód tovaru: 12335-360
Prepravný Rozmer: 126 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: