Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY

Kód: 13394300
Akcia
Značka: Carp Expert
87,90 € –32 %
CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY
87,90 € –32 % 59,90 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Prút Carp Expert Junior Double Tip Heavy

Carp Expert Double Tip zapĺňa prázdne miesto na rybárskom trhu.

Rybársky prút s úžasným systémom je svojim vymeniteľným prvým dielom dokonalý ku každodennému lovu. Najkratší dielec je výborným druhom detských rybárov, skúseného rybára, alebo pre toho , kto sa s týmto športom len oboznamuje.

Boilies špička je nenahraditeľným výberom pre tých, čo lovia v kanáli amura, kapra alebo šťuku s veľkou nástrahovou rybkou alebo lovia tzv. výtlačnou metódou.

Kmitajúca špička pracuje dokonale s klasickými feeder košíkmi, pri love na ťažko s olovom. Popri tom môžeme pokojne zapojiť tieto citlivé špičky k lovu zubáča z člna či brehu. Odporúčame: K všetkým variáciám lovu na ťažko.

Telo prúta vyrobené z karbónu IM 10 disponuje výnimočnou zásobou sily, preto počas lovu kapra zo dna maximálne splní naše nároky.

S boilies dielcom dostaneme 3 librový prút, ktorým môžeme nekompromisne realizovať moderný rybolov, s feeder dielcom zas môžeme realizovať techniku lovu na ťažko s jemnou montážou na vysokej úrovni.

Výborná voľba pre tých, ktorí by chceli loviť oboma metódami, pričom však nechcú utratiť majetok k zakúpeniu potrebnej výbavy.

 

Objavenie sa uhlíka IM10 znamenalo obrovský pokrok vo vývoji rybárskych prútov. Oproti starším prútom ich charakterizuje ladnejšie a jednoduchšie vedenie nástrahy a znásobené odolávanie voči záťaži. Použiteľné ako v hobby, tak aj v súťažných podmienkach.Pre boilies prúty je typická jednoduchá a efektívna rukoväť. Precízne navrhnutá dĺžka a počas výroby použitý stabilný a pohodlný duplonový povrch maximálnym spôsobom uspokojí nároky rybárov.Tzv. SIC (silícium-karbid) očká boli od začiatku typické pre prúty najvyššej kategórie. V súčasnosti vývojom technológií sú používané v širšom okruhu. Vďaka nadpriemernej odolnosti voči opotrebovaniu a vyslovene malej hmotnosti sa stali jednými z obľúbených typov pre výrobcov prútov.

Dodatočné parametre

Kategória: PRÚTY
Kód tovaru: 13394-300
Prepravný Rozmer: 106 cm
Vrhacia záťaž: 3 lbs
Dĺžka: 3,00 m
Hmotnosť: 260 g
Počet dielov: 3+1+2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: