Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT LONG CAST NEO

Kód: 13389362
Poznáte z Fishing&Hunting Channel
Značka: Carp Expert
od 88,90 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Varianta: Dĺžka: 3,60 m, Hmotnosť: 340 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 3, Vrhacia záťaž: 3,5 lbs
Skladom - dodáme do týždňa | 13389362
88,90 €
Varianta: Dĺžka: 3,90 m, Hmotnosť: 420 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 3, Vrhacia záťaž: 3,5 lbs
Skladom - dodáme do týždňa | 13389392
91,90 €
Varianta: Dĺžka: 3,90 m, Hmotnosť: 382 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 2, Vrhacia záťaž: 3,5 lbs
Skladom - dodáme do týždňa | 13389393
91,90 €

Podrobný popis

Boilies prút Carp Expert Neo Long Cast 3,5 lbs

LC, po slovensky 3,5 librový prút na dlhé náhody, je najnovším členom série CXP Neo.

Kľúčové v dnešnej modernej kaprárčine je dosiahnutie želaných vzdialeností pri love. K vzdialenému kŕmeniu poskytujú Spod prúty pružnosť, ale ich strnulosť nie je vhodná k zdolávaniu, vedú k rýchlej strate ryby. Riešením tohto problému sú nové prúty Neo LC. Dlhé náhody nie sú jednoduché, k ich realizácii je potrebná skúsenosť a adekvátne prevedenie, vďaka nim možno dosiahnuť aj vzdialenosti 120-150 metrov. Popri náhodovej technike je kľúčový výstroj.

LC séria CE Neo prútov s pevným chrbtom vyrobená z karbónu IM10 poskytuje výborné riešenie k dlhým náhodom. S 3,5 librovými variantmi s koncovou montážou okolo 100-110 gramov, poľahky dokážeme dosiahnuť náhody nad 100 metrov.

Vzdialenosť držiaka navijaka od konca rúčky je 60 cm, čo zabezpečuje potrebne stabilné držanie k dlhým náhodom. Prvé očko má 50 mm, ľahko v ňom beží šnúra, materiál vložiek je SIC. K dosiahnutiu želanej vzdialenosti už potrebujeme len navijak adekvátneho rozmeru s veľkou cievkou.

Pri výbere šnúry sa odporúča rozmer 0.25, do menšieho sa oplatí ísť len v miestach bez prítomnosti prekážok. Odporúča sa používanie pleteného vrhacieho nadväzca alebo obľúbeného stenčujúceho sa Shock Leadera. Zaujímavosťou prúta je protišmyková spodná rukoväť, ktorá zabezpečuje výborný úchop a dlhé náhody.

Dokonalá voľba aj pre začiatočníkov, keďže disponuje priaznivou cenou, ale skúsenejší rybári vedia naozaj využiť potenciál skrytý v prúte.

Dostupný v 2 a 3 dielnych variantoch.

2-dielny variant dáva výbave potrebne pevný chrbát. 3-dielny umožňuje jednoduchú prenášateľnosť.

S boilies prútmi vyrobenými s využitím IM10 uhlíkového materiálu môžeme úspešne loviť z brehu, ale aj metódou položenia. Dynamicky tvrdnúci prút rýchlo a účinne pohlcuje silu zdolávanej ryby, čím minimalizuje možnosť straty ryby.Pre boilies prúty je typická jednoduchá a efektívna rukoväť. Precízne navrhnutá dĺžka a počas výroby použitý stabilný a pohodlný duplonový povrch maximálnym spôsobom uspokojí nároky rybárov.Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.V súčasnosti sa kladú stále väčšie nároky na výstroj na dlhé hody. Pri takomto prúte musia dokonale spolupracovať všetky jeho prvky. Cez v čo možno najmenšom počte používaných očiek veľkých rozmerov prebieha šnúra takmer bez odporu, čím umožňuje dosiahnuť doposiaľ nedosiahnuté vzdialenosti.

Dodatočné parametre

Kategória: PRÚTY
Kód tovaru: 13389-362
Prepravný Rozmer: 127 cm
Akcia: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: