CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT LONG CAST NEO

88,44 €
Kód: 13389362
CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT LONG CAST NEO
CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT LONG CAST NEO
Akcia Poznáte z Fishing&Hunting Channel
asd
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Doručenie
aj do Českej Republiky
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Varianta: Dĺžka: 3,60 m, Hmotnosť: 340 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 3, Vrhacia záťaž: 3,5 lbs
Skladom - dodáme do týždňa 13389362
88,44 €

Podrobný popis

Boilies prút Carp Expert Neo Long Cast 3,5 lbs

LC, po slovensky 3,5 librový prút na dlhé náhody, je najnovším členom série CXP Neo.

Kľúčové v dnešnej modernej kaprárčine je dosiahnutie želaných vzdialeností pri love. K vzdialenému kŕmeniu poskytujú Spod prúty pružnosť, ale ich strnulosť nie je vhodná k zdolávaniu, vedú k rýchlej strate ryby. Riešením tohto problému sú nové prúty Neo LC. Dlhé náhody nie sú jednoduché, k ich realizácii je potrebná skúsenosť a adekvátne prevedenie, vďaka nim možno dosiahnuť aj vzdialenosti 120-150 metrov. Popri náhodovej technike je kľúčový výstroj.

LC séria CE Neo prútov s pevným chrbtom vyrobená z karbónu IM10 poskytuje výborné riešenie k dlhým náhodom. S 3,5 librovými variantmi s koncovou montážou okolo 100-110 gramov, poľahky dokážeme dosiahnuť náhody nad 100 metrov.

Vzdialenosť držiaka navijaka od konca rúčky je 60 cm, čo zabezpečuje potrebne stabilné držanie k dlhým náhodom. Prvé očko má 50 mm, ľahko v ňom beží šnúra, materiál vložiek je SIC. K dosiahnutiu želanej vzdialenosti už potrebujeme len navijak adekvátneho rozmeru s veľkou cievkou.

Pri výbere šnúry sa odporúča rozmer 0.25, do menšieho sa oplatí ísť len v miestach bez prítomnosti prekážok. Odporúča sa používanie pleteného vrhacieho nadväzca alebo obľúbeného stenčujúceho sa Shock Leadera. Zaujímavosťou prúta je protišmyková spodná rukoväť, ktorá zabezpečuje výborný úchop a dlhé náhody.

Dokonalá voľba aj pre začiatočníkov, keďže disponuje priaznivou cenou, ale skúsenejší rybári vedia naozaj využiť potenciál skrytý v prúte.

Dostupný v 2 a 3 dielnych variantoch.

2-dielny variant dáva výbave potrebne pevný chrbát. 3-dielny umožňuje jednoduchú prenášateľnosť.

S boilies prútmi vyrobenými s využitím IM10 uhlíkového materiálu môžeme úspešne loviť z brehu, ale aj metódou položenia. Dynamicky tvrdnúci prút rýchlo a účinne pohlcuje silu zdolávanej ryby, čím minimalizuje možnosť straty ryby.Pre boilies prúty je typická jednoduchá a efektívna rukoväť. Precízne navrhnutá dĺžka a počas výroby použitý stabilný a pohodlný duplonový povrch maximálnym spôsobom uspokojí nároky rybárov.Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.V súčasnosti sa kladú stále väčšie nároky na výstroj na dlhé hody. Pri takomto prúte musia dokonale spolupracovať všetky jeho prvky. Cez v čo možno najmenšom počte používaných očiek veľkých rozmerov prebieha šnúra takmer bez odporu, čím umožňuje dosiahnuť doposiaľ nedosiahnuté vzdialenosti.

Dodatočné parametre

Kategória: PRÚTY
Kód tovaru: 13389-362
Prepravný Rozmer: 127 cm
Akcia: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: