CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT UNI MATCH

Kód: 13022420
64,90 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Varianta: Dĺžka: 4,20 m, Hmotnosť: 305 g, Počet dielov: 3, V balení: 1, Vrhacia záťaž: 5-25 g
Skladom | 13022420
Môžeme doručiť do: 23.7.2024
64,90 €

Podrobný popis

Prút Carp Expert Uni Match

Tento úžasný univerzálny match prút charakterizuje moderný dizajn a kvalitný materiál.

Carp Expert prút novej generácie upúta svojimi elegantnými a pôvabnými líniami. Rukoväť tvorená kombináciou EVA a korku ju robí dokonale ergonomickou. Popri tom je dôležité poznamenať, že duplonová vrstva na rukoväti počas neskorej jesene a včasnej jari poskytuje omnoho príjemnejšie držanie ako korok.

Prút s vrhacou tiažou 5-25 gramov vďaka karbónovým vláknam a 13 ks ľahkých Sic očiek disponuje výbornými vlastnosťami, vďaka ktorým vieme poľahky loviť aj pre túto metódu veľké vzdialenosti okolo 40-50 metrov.

Rybársky prút má B akciu, teda počas zdolávania pracuje lepšie prvá tretina prúta, potom následkom záťaže stvrdne a prepúšťa smerom k rukoväti záťaž, prút pohltí silu ryby na háčiku.

Odporúčaná hrúbka šnúry: od 0,14 mm do 0,18 mm
Odporúčaný rozmer plaváka: max. 20 gramov

Stručne povedané, ide o veľmi ľahko použiteľný match prút, s ktorým bude zážitok loviť.

 

Predovšetkým pri match metóde lovu veľkých rýb je nevyhnutné, aby vyladené telo prútu disponovalo dostatočnou silou. Vďaka technológii uhlíku IM8 uzrela svetlo sveta obľúbená skupina match prútov, ktorá úspešne zvedie súboj aj s najdivokejšími rybami.Rukoväť klasického prevedenia a dĺžky, ktorá zaručuje vyvinutie potrebnej sily na náhod, vyrobená z kvalitného korku.Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Dodatočné parametre

Kategória: Matchové
Prepravný Rozmer: 136 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: