CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT UNI MATCH

Kód: 13022390 13022420 Zvoľte variant
68,89 € 74,64 € od 68,89 € –30 %
CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT UNI MATCH
68,89 € 74,64 € od 68,89 € –30 % 48,22 € 52,25 € od 48,22 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prút Carp Expert Uni Match

Tento úžasný univerzálny match prút charakterizuje moderný dizajn a kvalitný materiál.

Carp Expert prút novej generácie upúta svojimi elegantnými a pôvabnými líniami. Rukoväť tvorená kombináciou EVA a korku ju robí dokonale ergonomickou. Popri tom je dôležité poznamenať, že duplonová vrstva na rukoväti počas neskorej jesene a včasnej jari poskytuje omnoho príjemnejšie držanie ako korok.

Prút s vrhacou tiažou 5-25 gramov vďaka karbónovým vláknam a 13 ks ľahkých Sic očiek disponuje výbornými vlastnosťami, vďaka ktorým vieme poľahky loviť aj pre túto metódu veľké vzdialenosti okolo 40-50 metrov.

Rybársky prút má B akciu, teda počas zdolávania pracuje lepšie prvá tretina prúta, potom následkom záťaže stvrdne a prepúšťa smerom k rukoväti záťaž, prút pohltí silu ryby na háčiku.

Odporúčaná hrúbka šnúry: od 0,14 mm do 0,18 mm
Odporúčaný rozmer plaváka: max. 20 gramov

Stručne povedané, ide o veľmi ľahko použiteľný match prút, s ktorým bude zážitok loviť.

 

Predovšetkým pri match metóde lovu veľkých rýb je nevyhnutné, aby vyladené telo prútu disponovalo dostatočnou silou. Vďaka technológii uhlíku IM8 uzrela svetlo sveta obľúbená skupina match prútov, ktorá úspešne zvedie súboj aj s najdivokejšími rybami.Rukoväť klasického prevedenia a dĺžky, ktorá zaručuje vyvinutie potrebnej sily na náhod, vyrobená z kvalitného korku.Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Dodatočné parametre

Kategória: Matchové prúty
Kód tovaru: 13022-390
Prepravný Rozmer: 136 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: