Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARP EXPERT RYBÁRSKY PRÚT UNI TELE

Kód: 12164240
Značka: Carp Expert
od 41,90 €

Zvoľte variant

Rybári sú ochotní stále viac pochovávať teleskopické prúty. .Avšak kto si potrpí na praktickosť a použiteľnosť, toho určite zaujme prút CXP UNI TELE.Ďalšia novinka a opäť od Energofishu, ktorá vznikla pre tých rybárov, ktorí okrem dobrej skladovateľnosti nechcú upustiť od kvalitného vypracovania a kvalitných materiálov. Vynikajúci uhlíkový IM6 materiál s dokonalou presnosťou vystrelí koncovú montáž na nami určené miesto.

Detailné informácie

Varianta: Dĺžka: 2,40 m, Hmotnosť: 195 g, Počet dielov: 7, Vrhacia záťaž: 20-40 g
Skladom - dodáme do týždňa | 12164240
41,90 €
Varianta: Dĺžka: 2,70 m, Hmotnosť: 205 g, Počet dielov: 7, Vrhacia záťaž: 20-40 g
Skladom - dodáme do týždňa | 12164270
45,90 €
Varianta: Dĺžka: 3,00 m, Hmotnosť: 285 g, Počet dielov: 7, Vrhacia záťaž: 30-80 g
Skladom - dodáme do týždňa | 12164300
50,90 €
Varianta: Dĺžka: 3,30 m, Hmotnosť: 365 g, Počet dielov: 8, Vrhacia záťaž: 80-120 g
Skladom - dodáme do týždňa | 12164330
60,90 €

Podrobný popis

Rybári sú ochotní stále viac pochovávať teleskopické prúty. Avšak kto si potrpí na praktickosť a použiteľnosť, toho určite zaujme prút CXP UNI TELE. Ďalšia novinka a opäť od Energofishu, ktorá vznikla pre tých rybárov, ktorí okrem dobrej skladovateľnosti nechcú upustiť od kvalitného vypracovania a kvalitných materiálov. Vynikajúci uhlíkový IM6 materiál s dokonalou presnosťou vystrelí koncovú montáž na nami určené miesto. Pri zábere sa zas výborne prispôsobuje adekvátnou pružnosťou na záťaž spôsobenú ťahom ryby. Preto si môžeme byť istí, že sa vyhneme strate ryby spôsobenej nepružnosťou prúta. Oproti klasickým teleskopickým prútom pozostáva z viacerých dielcov, vytvára výnimočnú chrbticu, rovnako však mäkký špic. Okrem rukoväte sa na každý dielec dostalo očko, ktoré drží šnúru počas náhodu a zdolávania ďalej od prúta.Kratšie varianty sa hodia pre plávanú alebo prívlač v stiesnených priestoroch. Dlhšie možno využiť pri love zo dna na väčšie, trebárs aj 80 m vzdialenosti. Rad kvalitných očiek so SIC vložkami nepoškodí našu šnúru počas náhodov a zdolávaní, preto sa vyhneme z nej plynúcej straty ryby. Zvláštnosťou je SIC vložka na špici, ktorá ochráni v akomkoľvek uhle smerujúcu šnúru od poškodení. Držiak prúta poskytuje prútu pohľadný výzor, ktorý spolu s delenou korkovo-duplónovou rukoväťou zaujme svojho používateľa krásou.Veríme preto teleskopickým prútom, pričom vieme rozlíšiť jeden klasický od vynikajúceho, ktorým je v našom prípade Carp Expert Uni Tele!

Dodatočné parametre

Kategória: teleskopické prúty
Kód tovaru: 12164-240
Prepravný Rozmer: 60 cm
Akcia: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie