CARP EXPERT VANIČKA POD KAPRA COMPACT

Kód: 73756601
101,09 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Vanička pod kapra Carp Expert Compact

Našťastie, v súčasnosti sa venuje veľa pozornosti ochrane rýb, preto sme vyvinuli vaničku pod kapry Carp Expert Compact. Rozmery: 120 x 70 cm, preto do nej vieme bezpečne umiestniť aj najväčšie kapry, kým z nich uvoľníme háčiky, vydezinfikujeme rany a spravíme pár fotiek o úlovku. Silný hliníkový skelet o priemere 25 mm s nosnosťou 50 kg, ju robí veľmi stabilnou. Plátnový matrac zabezpečuje rybám vysokú mieru ochrany. Odolná, silná, neroztrhne sa, nezostarne, háčik sa doň ťažšie zasekne.

Na jej konci sú dve sieťky, ktoré umožňujú odtekanie nadbytočnej vody. Disponuje nastaviteľnými nohami, preto ju vieme stabilne postaviť aj v najkrajnejších podmienkach. Výška 50 cm, ktorú vieme vďaka nohám navýšiť o 5 cm.

Táto výška je už dokonalá k tomu, aby sme pohodlne kľačiaci či čupiaci vyberali háčik a dezinfikovali. V neposlednom rade vieme bezpečne pózovať s rybou, pretože ak by aj vyskočila a musíme ju položiť, tak pár centy pod ňou je vanička a nespadne do nej, ale jemne ju vieme vpustiť. Pri matracoch to bol doposiaľ veľký problém.

Vďaka veľkým pätkám sa vie dobre prispôsobiť uhlu sklonu povrchu, na štrkový i ílovitý povrch je taktiež výborná.

Ľahko sa skladá, postup je takýto:
- Vysuňme nohy, prevlečme cez konce priečne držiace tyče. Na tyčiach umiestnené malé dierky presne sedia do upevňovacích častí hlavného skeletu.
- Potom nastavme vodorovnú a stabilnú pozíciu.

Odporúčame kaprárom, ktorí prahnú po kvalitnej kaprárskej vaničke s priaznivým pomerom cena-kvalita.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana rýb
Kód tovaru: 73756-601
Vlastnosti: Skladacia
Rozmer: 120x70x50 cm
Nosnosť: 50 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: