Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARP EXPERT VIDLIČKA COMPACT

Kód: 72151195
Značka: Carp Expert
5,63 €
Skladom - dodáme do týždňa
Vidlička Carp Expert Compact - Ponuka CXP sa vždy týkala užitočných doplnkov, ktoré robia život rybárov jednoduchším, prípadne im napomohli k lepším výsledkom počas lovu. Aj aktuálny produkt je praktický, jeho prednosti môžeme vidieť počas umiestňovania prútov, keďže je použiteľná aj na tvrdšom teréne, keďže spodná časť disponuje vrtákom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vidlička Carp Expert Compact - Ponuka CXP sa vždy týkala užitočných doplnkov, ktoré robia život rybárov jednoduchším, prípadne im napomohli k lepším výsledkom počas lovu. Aj aktuálny produkt je praktický, jeho prednosti môžeme vidieť počas umiestňovania prútov, keďže je použiteľná aj na tvrdšom teréne, keďže spodná časť disponuje vrtákom. Teleskopická vidlička Carp Expert Compact Ponuka CXP sa vždy týkala užitočných doplnkov, ktoré robia život rybárov jednoduchším, prípadne im napomohli k lepším výsledkom počas lovu. Aj aktuálny produkt je praktický, jeho prednosti môžeme vidieť počas umiestňovania prútov, keďže je použiteľná aj na tvrdšom teréne, keďže spodná časť disponuje vrtákom. Produkt je dostupný v 2 rozmeroch, ponúka dobré riešenie ako pre predný, tak aj pre zadný držiak. Jej spodná časť disponuje závitom, vďaka čomu ju možno ľahko umiestniť aj v lete do tvrdého povrchu. Jej vrchná časť je opatrená štandardným závitom, do ktorého v závislosti od techniky lovu, môžeme umiestniť krížový držiak alebo elektronický signalizátor. Teleskopicky otvárateľný typ, ktorý možno používať s jednoducho otvárateľným a uzatvárateľným uškom. Produkt má impozantný zelený vonkajšok, ide o trvácny kus. Rozmery (základ- vysunutý rozmer): - 40-60 cm
- 60-95 cm Odporúčaný produkt pre rybárov loviacich boilies i feeder metódou, výnimočne málo miesta vyžadujúci produkt umožňujúci bezpečné umiestnenie našich prútov.

Dodatočné parametre

Kategória: vidličky
Kód tovaru: 72151-195

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: