CARP HUNTER NAVIAZANÝ HÁČIK S NÁSTRAHOVÝM TŔŇOM ROUND CARP

Kód: 42870010 42870012 Zvoľte variant
2,83 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Balenie
Rozmer
Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Ponuka CH sa teší produktom s vynikajúcim pomerom cena-kvalita, ktorá sa tento krát rozšírila o toto riešenie s nástrahovým tŕňom.

V súčasnosti už nenahraditeľnou pomôckou veľmi obľúbenej method techniky s dobrými vlastnosťami sa stal aj nástrahový tŕň. Pomocou neho poľahky ponúkneme popri rôznych popupoch a peletách aj soft nástrahy. Nástrahu jednoducho aplikujeme na tŕň, nie je potrebné viazať vlasové nadväzce, potom použiť stopper. Aplikáciu nástrahy vieme zrealizovať jedným pohybom.

Metóda je jednoduchá a účinná, napriek tomu sa viacerí len bojazlivo podujímajú k jeho použitiu, čoho príčinou je jeho viazanie alebo vypracovanie samotného adekvátneho nadväzca.
Pre nich je dokonalou alternatívou CH naviazaný method nadväzec, ktorý obsahuje v balení 2 ks naviazaných nadväzcov s nástrahovým tŕňom.

Hlavne ponúkame náš nový produkt, method feeder nadväzec s nástrahovým tŕňom. Je dokonalou alternatívou aj pre tých, ktorí chcú svoj čas strávený na vodnom brehu maximalizovať, keďže čas neplytváme uväzovaním háčika. Treba ho len uviazať pod košík, umiestniť naň nástrahu a už-aj môže ísť do vody.

7, 10 alebo 15 mm-ové pri dĺžke nadväzca 10 cm.

Produkt s dobrým pomerom cena/kvalita, ktorý odporúčame komukoľvek nezávisle od skúseností.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: