Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARP HUNTER RYBÁRSKY PRÚT SPOD

Kód: 12565375
Akcia
Značka: Carp Hunter
50,49 € –33 %
CARP HUNTER RYBÁRSKY PRÚT SPOD
50,49 € –33 % 33,83 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Prút Carp Hunter Spod

Presnosť kŕmenia závisí od mnohých faktorov, to platí aj pri boilies metóde!

200 gramová vrhacia tiaž tohto 5 librového prúta poukazuje na jeho obrovskú zaťažiteľnosť. Jeho obrovské dvojstopové očká, penová rukoväť, ako aj rozmer držiaka navijaka vyžarujú silu, autoritu. Aj začínajúci rybári si môžu pokojne skúšať osvojenie dlhých a presných náhodov, dovolíme si tvrdiť, že s týmto prútom nespraví chybu nikto.

Trojdielne vypracovanie 3,75 metrov dlhého prúta umožňuje jednoduchý transport.

Pokojne ho používajme so spombom, s raketou v rámci vrhacej tiaže. Dokonale sa hodí aj k vrhačom návnad. Ako kmeňovú šnúru si vyberme monofil hrúbky 0,30 s pleteným náhodovým nadväzcom rozmeru 0,35. Z náhodového nadväzca dajme aspoň 20 metrov, aby sme predišli pretrhnutia počas náhodu pri viazaní.

Ak by sme sa rozhodli, že zacielime na kapitálne dravé ryby, pokojne dajme pletenú šnúru až dokonca, ňou budeme dôstojní protivníci veľkým sumcom a gigantickým šťukám.

 

Pri C akciových prútoch pracujú počas zdolávania najmenej 2/3 prútu, preto veľmi dobre pohlcujú a rozkladajú vznikajúce záťaže, vďaka čomu účinne otupujú výpady rýb, tadpovediac vypumpujú ryby, čím minimalizujú hrozbu odtrhnutia háčika - dokonalé pri zdolávaní veľkých rýb.Prúty vyrábané z klasických kompozitných materiálov charakterizuje, že sú mäkšie, pomalšie tvrdnú a sú vyslovene dobre zaťažiteľné. Vďaka použitému materiálu sú kompozitné prúty menej náchylné na poškodenia, odolnejšie voči vonkajším pôsobeniam, nárazom ako ich karbónoví druhovia rovnakého kalibru.Podobne ako na iných boilies prútoch, ktoré su uspôsobené na dosiahnutie vzdialených miest, na tento prút nainštalovali dlhšiu rukoväť, ktorej precízne definovaná dĺžka pomáha pri úspešnom náhode a zdolávaní. Na konci rukoväte vytvorená duplonová rúčka, ktorá uľahčí umiestnenie prútu na rod-pode. Ani pri výraznom a rýchlom zábere nedovolí vyšmyknutie prútu z gumenej vidlice.Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.Tzv. SIC (silícium-karbid) očká boli od začiatku typické pre prúty najvyššej kategórie. V súčasnosti vývojom technológií sú používané v širšom okruhu. Vďaka nadpriemernej odolnosti voči opotrebovaniu a vyslovene malej hmotnosti sa stali jednými z obľúbených typov pre výrobcov prútov.

Dodatočné parametre

Kategória: PRÚTY
Kód tovaru: 12565-375
Prepravný Rozmer: 130 cm
Vrhacia záťaž: 5 lbs
Dĺžka: 3,75 m
Hmotnosť: 495 g
Počet dielov: 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: