Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

CARPON PODLOŽKA POD KAPRA SKLÁDACÍ STANDARD 130X90CM

Kód: 73756090
Značka: Carpon
43,90 €
Skladom - dodáme do týždňa

CarpOn Standard sklápateľný matrac pod kapra - 130x90 cm. Medzi základné nástroje ochrany rýb patrí aj tento cenovo výhodný matrac veľkých rozmerov, ktorý je vhodný aj k bezpečnému odváženiu našich protivníkov. Charakterizuje ho výhodný pomer cena-kvalita.

Detailné informácie

Podrobný popis

CarpOn Standard sklápateľný matrac pod kapra - 130x90 cm

Moderný lov dravých a nedravých rýb našťastie pridal k povinnej výbave rôzne matrace a vaničky. V husto zarybnených rybníkoch a vo vodách ukrývajúcich kapitálne jedince sa stala veľmi dôležitou ochrana rýb. Zvýšila sa ochrana ulovenej a späť vypustenej ryby. Ak nepoužívame podložku či vaničku pre kaprov, tak sa môže porušiť vrstva slizu pokrývajúca telo ryby, ktorá ich chráni pred rôznymi infekciami, ale môže si privodiť aj fyzické zranenie pri zlom skoku.

S CarpOn matracom pod kapra, vďaka jeho rozmerom, je len mizivá šanca k tomu, aby sa v okamihu nepozornosti dostala ryba vedľa matraca, prípadne na zem. Okrem toho, sa do neho bezpečne zmestia aj kapry nad 10 kilogramov a aj krásne, ľahko sa poraniace tuniaky.

Rozmery: 130x90 cm

Matrac je vhodný aj k váženiu, keďže sa na ňom nachádzajú dve ušká, do ktorých možno zavesiť váhy. Obe miesta možno sklopiť, preto ho ryba nedokáže počas váženia poškodiť a vyskočiť z neho.

Pred umiestnením ulovenej ryby nezabudnime vaničku navlhčiť.- to je dôležitý faktor predovšetkým v lete.

Dodatočné parametre

Kategória: PRÍSLUŠENSTVO
Kód tovaru: 73756-090
Rozmer: 130x90x10 cm
Typ: Standard

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: