CRALUSSO OBRATLÍK TROJITÝ

Kód: 82161110 82161112 82161114 82161107 Zvoľte variant
Značka: Cralusso
4,09 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Rozmer
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Produkty Cralusso sa stali zaslúžene známe a obľúbené po celom svete. Kvalitný a silný, špeciálne vyhotovený obratlík od firmy Cralusso. Je známy vďaka svoje dobrej zaťažiteľnosti, ale jeho obľúbenosť tkvie aj v tom, že jeden obratlík dosiahne účinok 3 mikro/alebo mini obratlíkov, čím zabráni skrúcanie nášho háčikového nadväzca, nech je reč o love s kostným červom aj na dlhšie vzdialenosti. Balenie obsahuje 12 kusov obratlíkov, ktoré sú dostupné v rozmeroch 7-14.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkty Cralusso sa stali zaslúžene známe a obľúbené po celom svete. Kvalitný a silný, špeciálne vyhotovený obratlík od firmy Cralusso. Je známy vďaka svoje dobrej zaťažiteľnosti, ale jeho obľúbenosť tkvie aj v tom, že jeden obratlík dosiahne účinok 3 mikro/alebo mini obratlíkov, čím zabráni skrúcanie nášho háčikového nadväzca, nech je reč o love s kostným červom aj na dlhšie vzdialenosti. Balenie obsahuje 12 kusov obratlíkov, ktoré sú dostupné v rozmeroch 7-14. Výsledkom geniálnej, kompromisy nepoznajúcej vývojárskej práce, vznikajúce výrobky sa stali nenahraditeľnými pomocníkmi v okruhu maďarských i zahraničných rybárov. So stratou ryby kvôli skrúteniu šnúry sme sa už stretli mnohí. S Craluso trojkou obratlíkom sa to už nestane! Ani u navijakov s najvyššími prevodovými pomermi a najtenšou šnúrou už nástraha neskrúti náš nadväzec, pretože tento trojitý obratlík zopakuje všetky, aj tie najmenšie pohyby. Aj preto ho používajú okrem rybárov loviacich jemnou montážou aj mnoho prívlačových rybárov. Predovšetkým blyskáče výrazne poskrúcajú šnúru a robia ju tým nepoužiteľnou. Používajme trojitý obratlík a lovme bez problémov.

Dodatočné parametre

Kategória: všeobecné obratlíky
Kód tovaru: 82161-107

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: