CRALUSSO VYVÁŽENÝ PLAVÁK

Kód: 61095001 61095002 61095003 61095004 Zvoľte variant
Značka: Cralusso
2,77 € 2,77 € 3,27 € 3,27 € od 2,77 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
S Cralusso plavákmi s vlastnou tiažou môžeme nahodiť presnejšie, ako s klasickými plavákmi. Vďaka záťaži umiestnenej v spodnej časti dokážeme šnúrou nahodiť aj veľmi ďaleko, ale čo je najdôležitejšie, dá sa s ním veľmi presne loviť.

Detailné informácie

Podrobný popis

S Cralusso plavákmi s vlastnou tiažou môžeme nahodiť presnejšie, ako s klasickými plavákmi. Vďaka záťaži umiestnenej v spodnej časti dokážeme šnúrou nahodiť aj veľmi ďaleko, ale čo je najdôležitejšie, dá sa s ním veľmi presne loviť. To je dôležité nielen pri rybolove na otvorenej vode, ale aj pri love vo vodách s tŕstím a popadanými stromami. Omnoho viac záberov dosiahneme, ak máme háčik v blízkosti rýb, a nemusíme stále montovať po nepodarenom náhode. Od Cralussa je dobre známa polyuretánová pena, ktorá je veľmi trvácna, počas rybolovu takmer nezničiteľná. Medzi rôznymi typmi sú odchýlky v materiáloch antén. Sú medzi nimi: - Zo skleného vlákna K1 (najcitlivejšia). - Polykarbonátová stopka K2 (priehľadná dutá anténa). - Multicolor K3 (stopka maľovaná viacerými farbami). - Multicolor K4 (stopka maľovaná viacerými farbami). S multicolor a polykarbonátovými anténami môžeme ponúknuť aj väčšie nástrahy, pretože väčšia vztlaková sila udvihne tieto nástrahy a vyzdvihovanie sa maľovanej stopky nám dobre ohlasuje záber. Meravá anténa zo sklených vlákien je zas veľmi citlivá, dobre ohlasuje záber pri menších nástrahách, kostných červoch, larvách komára aj s malým značkovacím olovom. Z hľadiska vyváženia je potrebné na šnúru aplikovať malé množstvo olova, aby vedel náš plavák pekne stáť.

Dodatočné parametre

Kategória: kaprové plaváky
Kód tovaru: 61095-001
Materiál: Pena poliuretan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: