Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

ENERGO TEAM FILETOVACÍ NŮŽ S POUZDREM NA OSTŘENÍ

Kód: 80899525
Značka: Outdoor
6,63 €
Skladom - dodáme do týždňa
Energo Team filetovací nôž s puzdrom na ostrenie - Filetovací nôž je potrebne pružný, ľahký a veľmi ostrý. Vďaka týmto vlastnostiam kopíruje kostru rýb, čím umožňuje ľahšiu prácu s minimálnymi stratami. Výsledkom budú rovnomerné filety a plátky. Tak je i varenie jednoduchšie a rybie filé vysokej kvality je v neposlednom rade aj esteticky atraktívnejšie pripravené jedlo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energo Team filetovací nôž s puzdrom na ostrenie

Mnohí rybári chcú ryby po ich ulovení aj spotrebovať. Spracovanie rýb a rybieho mäsa je dôležitým procesom ich prípravy. Šikovným pohybom noža možno dostať mäso bez akýchkoľvek kostičiek, čím možno dosiahnuť väčší záujem aj u ľudí menej obľubujúcich ryby.

Filetovací nôž je potrebne pružný, ľahký a veľmi ostrý. Vďaka týmto vlastnostiam kopíruje kostru rýb, čím umožňuje ľahšiu prácu s minimálnymi stratami. Výsledkom budú rovnomerné filety a plátky. Tak je i varenie jednoduchšie a rybie filé vysokej kvality je v neposlednom rade aj esteticky atraktívnejšie pripravené jedlo.

Dĺžka čepele je 16 cm, ktorá je vhodná k príprave väčších rýb, tolstolobik, sumec, amur.

Rukoväť je príjemná, ergonomická a čo je najdôležitejšie, dostala protišmykový povrch, ktorý sa nešmýka ani vo vlhkých dlaniach. Tým možno dosiahnuť presnú a bezpečnú prácu.

K nožu patrí aj darčekové puzdro, do ktorého umiestnený nôž sa nepoškodí, čepeľ sa nevytupý a nič nepoškodí. Na konci puzdra dostala miesto aj ostriaca časť, preto ho budeme mať vždy ostrý.

Umelohmotné časti puzdra a noža disponujú fluoreskujúcimi časťami, ktorých výsledkom je dobrá viditeľnosť aj v noci.

Je dobrou alternatívou do kuchyne, k rybolovu, k výrobe nástrahových filiet z malých rýb. S jedinečne vypracovaným puzdrom, ktoré nás nesklame v žiadnych podmienkach.

Dodatočné parametre

Kategória: nože
Kód tovaru: 80899-525

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: