Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

ENERGO TEAM SIEŤKA S KRUHMI BASIC

Kód: 72300002
Značka: EnergoTeam
od 4,49 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Varianta: Dĺžka: 70 cm, KS v balenie: 1, Materiál: sieťované pletivo, Počet dielov: 2, Rozmer: 40 cm, Typ: Basic sieťka s kruhmi
Skladom - dodáme do týždňa | 72300002
4,49 €
Varianta: Dĺžka: 100 cm, KS v balenie: 1, Materiál: sieťované pletivo, Počet dielov: 3, Rozmer: 40 cm, Typ: Basic sieťka s kruhmi
Skladom - dodáme do týždňa | 72300003
5,47 €
Varianta: Dĺžka: 130 cm, KS v balenie: 1, Materiál: sieťované pletivo, Počet dielov: 4, Rozmer: 40 cm, Typ: Basic sieťka s kruhmi
Skladom - dodáme do týždňa | 72300004
7,36 €
Varianta: Dĺžka: 145 cm, KS v balenie: 1, Materiál: sieťované pletivo, Počet dielov: 5, Rozmer: 40 cm, Typ: Basic sieťka s kruhmi
Skladom - dodáme do týždňa | 72300005
8,49 €

Podrobný popis

Sieť s kruhmi EnergoTeam Basic - Ryby po ulovení v súčasnosti mnohí pustia naspäť, ale veľa je aj tých, ktorí majú záujem časť ulovených rýb skonzumovať. Tieto ryby je nutné držať vo vode v adekvátnych podmienkach až po koniec lovu. Táto sieťka s menšími rozmermi očiek je dokonalé riešenie k adekvátnemu umiestneniu takmer všetkých bielych rýb.


Sieť s kruhmi EnergoTeam Basic

Ryby po ulovení v súčasnosti mnohí pustia naspäť, ale veľa je aj tých, ktorí majú záujem časť ulovených rýb skonzumovať.

Tieto ryby je nutné držať vo vode v adekvátnych podmienkach až po koniec lovu. Tieto sieťky s kovovým rámom poskytujú dosť priestoru rybám v nich umiestneným.

Táto sieťka s menšími rozmermi očiek je dokonalé riešenie k adekvátnemu umiestneniu takmer všetkých bielych rýb. Ryby menších rozmerov, belice, pleskáče sa cez ňu nepretlačia, preto je dobrá aj na nástrahové rybky.

Jednoduché vypracovanie produktu maximálne vyhovuje každodennej záťaži. Sieťka je vyhotovená z mäkkého materiálu, je však predsa potrebne odolná, odolá aj použitiu na kamenistom brehu.

Vrchnú časť možno praktickým špagátom stiahnuť a zaviazať, vďaka čomu sa z nej nedokážu umiestnené ryby vyslobodiť, a vďaka špagátu možno aj vnútornú časť ponoriť ďalej od brehu.  


V škále rozmerov si každý môže nájsť ten ideálny kus.

Dodatočné parametre

Kategória: Siete s kruhmi
Kód tovaru: 72300-002
Materiál: sieťované pletivo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: