ENERGOTEAM SKLADACIA DOSKA NA FILETOVANIE RÝB

Kód: 80901050
21,90 € –22 %
ENERGOTEAM SKLADACIA DOSKA NA FILETOVANIE RÝB
21,90 € –22 % 16,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

EnergoTeam Sklápateľná umelohmotná doska na čistenie rýb

Aj tá, na prvý pohľad najjednoduchšie vyzerajúca práca vie spôsobiť veľké problémy. Ak máte po krk problémov s plastovými alebo drevenými doskami na krájanie, ktorých povrch sa kvôli slizu stal klziskom, tak nastal čas, na vyskúšanie nášho nového produktu!

Doska je vyrábaná so štipcom a so špeciálnym protišmykovým povrchom, vďaka čomu sa používa ľahko a bezpečne. Zadnú plutvu čistenej ryby zafixujeme pomocou štipca, čím ju lepšie stabilizujeme počas čistenia. Ak sme skončili, nezostáva nič iné, len umývanie v teplej vode, prípadne ju môžeme umyť v umývačke riadu.

Príprava naozaj chutných jedál z rýb závisí od prípravy ingrediencií!

Čistenie rôznych druhov rýb si vyžaduje rôzne techniky čistenia. Odstraňovanie šupín je najkľúčovejším bodom čistenia.

Doposiaľ bolo treba odstrániť šupiny ryby ma klasickej doske na krájanie, čo nie je jednoduchá úloha. Ak sme chceli očistiť veľkú rybu, potrebovali sme použiť veľkú dosku. Jej skladovanie bolo problematické predovšetkým v menšom byte.

Potom, ako sme našli dosku adekvátnych rozmerov, nejako sme si museli poradiť so stabilizáciou ryby. To sa nikdy nepodarilo naozaj. Preto, okrem toho, že bolo čistenie rýb zdĺhavé, hrozilo aj riziko poranenia. Ďalej dochádzalo aj k výraznému otupeniu našich nožov.

Jej praktickosť nič lepšie nereflektuje, ako to, že aj Zoltán Andrejszky sa na ňu spoľahol v televíznom programe Halimádók Konyhája, kde bolo potrebné očistiť veľký počet rýb.

Používaním sklápateľnej dosky na čistenie rýb šetríme náš čas a námahu, vďaka tomu sa pre nás príprava pokrmov z rýb stane príjemnou zábavou namiesto povinnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Rozmer: 48x15 cm
Typ: Doska na filetovanie rýb
V balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: