ENERGOTEAM ELEKTRONICKÝ SIGNALIZÁTOR ZÁBERU E-SENTIAL

Kód: 78000194
104,54 € –30 %
ENERGOTEAM ELEKTRONICKÝ SIGNALIZÁTOR ZÁBERU E-SENTIAL
104,54 € –30 % 73,18 €
Skladom - dodáme do týždňa
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

E-Sential set rádiových signalizátorov

Set rádiových signalizátorov je dostupný v 2, 3 alebo v 4 kusoch vysielačov, k nim samozrejme pridávame jeden prijímač a to všetko v praktickom plastovom kufríku.

Elektronické signalizátory sa môžu používať samostatne, bez rádiového pripojenia. Dosah základnej jednotky je 150-250 metrov. Základnú jednotku zapneme posunutím tlačidla na vrchu prístroja smerom napravo. Na tomto prístroji vieme regulovať hlasitosť zvuku tlačidlom V (volume). Tlačidlom T (tone) vieme nastaviť tón zvuku. Na vrchnej časti prístroja sa nachádzajú 4 farebné ledky (zelená, oranžová, modrá, červená), ktoré sa zhodujú s hlavnými farbami lediek na signalizátoroch. Aj to (okrem iného) napomáha pri záberoch identifikovať, z ktorého vysielača prišlo hlásenie.

Signalizátory zapneme posunutím tlačidla v spodnej časti prístroja napravo či naľavo. Ak tlačidlo posunieme vľavo, rozsvieti sa hlavná LED a zaznie zvuk. Hlavná LED sa po 15 sekundách stratí, šetrí tak energiu. Pri záberoch sa rozsvieti hlavná LED a pod ňou sa nachádzajúca záberová LED, ako aj v strednej časti sa nachádzajúce 3 modré LED.

Nedá sa pomýliť, na ktorej bol záber, nakoľko to hlási veľmi výrazne. Ak na signalizátore posuniete tlačidlo zapnutia napravo, všetky doposiaľ zmienené funkcie fungujú naďalej a ešte k tomu sa zapne aj funkcia nočného led svietenia. Je to modrá led na pravej strane prístroja, ktorá napomáha v jeho nájdení aj počas noci.

Na signalizátore sa nachádzajú i 3 otočné tlačidlá. S tlačidlom V (volume) regulujeme hlasitosť. S T (tone) tlačidlom nastavíme tón zvuku, aby hlásiče hlásili rôznymi tónmi. Tlačidlom S (sensitivity) vieme regulovať citlivosť.

Ak fúka vietor a hýbe sa swinger, je veľmi nepríjemné, ak signalizátor neustále ťuká. Na týchto prístrojoch dokážete nastaviť citlivosť od 1-2 centimetrov ťahu po ťah 10 cm. Táto funkcia je často k nezaplateniu! Signalizátory disponujú jack vstupom pre swingre!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický signalizátor záberu
Kód tovaru: 78000-194
Zdroj: 9V batéria

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: