Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

ENERGOTEAM RYBÁRSKY BIČ BLACK FIGHTER SLIM

Kód: 11010601
Akcia
Značka: EnergoTeam
72,34 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Varianta: Dĺžka: 6,00 m, Hmotnosť: 260 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 6, Vrhacia záťaž: 5-20 g
Skladom - dodáme do týždňa | 11010601
72,34 €

Podrobný popis

Rybársky bič ET Black Fighter Slim

Ako už názov rybárskeho biča Energo Team BF Slim napovedá, dôraz bol kladený na tenký blank.

Bič základnej série Black Fighter doposiaľ nefiguroval v našej ponuke ako hrubý prút, no aj z tejto hrúbky bolo ešte odrezané, čím vznikol Slim, po slovensky štíhlejší variant.

Tento rozdiel sa najlepšie odzrkadľuje v priemeroch blankov, ktoré sú v závislosti od dĺžok nasledovné:
- 4 m: 18 mm
- 5 m: 20 mm
- 6 m: 22 mm
- 7 m: 24 mm

Slim variant možno cítiť predovšetkým pri aplikácii montáže do vody, kvôli menšiemu odporu sa omnoho ľahšie realizujú náhody, pôsobí naň menšia energia. Túto vlastnosť oceníme aj počas veterného počasia, keďže ho zasiahne aj menej záťaže spôsobenej vetrom.

Je vyrobený z materiálu IM8, vďaka ktorému je ľahký, pevný a disponuje potrebnými zásobami energie. Tí, čo chcú popri pleskáčoch a karasoch loviť aj kaprov, môžu pokojne odrezať zo špičky, potom sa s gumou môžu zamerať na 2-3 kg jedincov.

Nezávisle od skúsenosti odporúčaný produkt pre rybárov, ktorí uprednostňujú prúty s tenkým blankom, ale v skúsených rukách je skvelý, vhodný aj do pretekárskych podmienok.

 

Objavenie sa uhlíka IM8 znamenalo obrovský pokrok vo vývoji rybárskych prútov. Oproti starším prútom zaručuje ľahšie vedenie, znásobila sa zaťažiteľnosť a materiál rýchlejšie reaguje. Zastane si miesto ako v hobby, tak aj v súťažných podmienkach.Hlavne u špic a bolonských prútoch je dôležité, aby boli pohodlne použiteľné aj pri držaní v ruke, čoho hlavným predpokladom je vhodne vypracovaná rukoväť. Zdrsnená protišmyková rukoväť zaručuje stabilné držanie, čím zaručuje sebaistý, rýchly a účinný lov.

Dodatočné parametre

Kategória: Rybárske biče
Kód tovaru: 11010-401
Prepravný Rozmer: 123 cm
Akcia: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: