ENERGOTEAM RYBÁRSKY BIČ BLADE

Kód: 11011500
99,90 €
Skladom
Počet dielov
Vrhacia záťaž
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Rybársky bič EnergoTeam Blade

Rybársky bič najvyššej kvality nielen k pretekárskemu lovu!

ET Blade Pole – rad rybárskych bičov bol vyrobený z karbónu IM12. Vysoká kvalita materiálu sa prejavuje v tom, že je prút ľahký a pevný zároveň. Vďaka tenkostenným karbónovým vláknam lisovaným takmer 10 tonami, prút aj pri dĺžke 8 metrov dosahuje štíhly a elegantný tvar.

Má protišmykovú rukoväť, ktorá zaručuje stabilné držanie. Vzhľadom k nízkej hmotnosti sa pohodlne drží v ruke aj pri dlhšie trvajúcom rybolove.

Prút je vďaka pevnej špičke s rýchlou reakciu ideálny k lovu väčších pleskáčov, alebo aj k jemnému lovu kaprov.

Vďaka dutej špičke je vhodný aj na použitie s gumeným amortizérom, avšak pri veľmi veľkých kaproch, amuroch ich neulovíme, prút nie je nato stavaný. Ideálnou vodnou plochou sú pre neho štrkoviská plné pleskáčov, nádrže alebo väčšie jazerá, ako napríklad Balaton alebo jazero Velence.

Z hľadiska hrúbky háčikového nadväzca môžeme používať aj veľmi tenký 0,08 mm rozmer. Pri love kaprov gumovým amortizérom používajme nadväzec hrubší ako 0,14 mm.

 

C akcia je jedna z najčastejšie používaných, univerzálnych charakteristík prútov, pri ktorých pracujú minimálne 2/3 jeho časti, preto sú dostatočne mäkké k tomu, aby účinne otupovali rýchle a nečakané výpady rýb, čím minimalizujú hrozbu odtrhnutia háčika a s tým súvisiacu stratu ryby.Vývoj uhlíkovej a kompozitnej technológie ovplyvňuje všetky aspekty života. Využívaním uhlíka IM12 sa v rybárstve stretávame s vysokou kvalitou a precíznosťou typickou pre kozmické technológie. Jej podstatou je vyššia kvalita oproti starším materiálom, ktorá sa prejavuje v nižšej hmotnosti a vyššej zaťažiteľnosti prútov.Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.

Dodatočné parametre

Kategória: Biče
Dĺžka: 5,00 m
Hmotnosť: 140 g
Prepravný Rozmer: 130 cm
Akcia: C
KS v balenie: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: