ENERGOTEAM RYBÁRSKY PRÚT BLADE BOLO

Kód: 11040500
115,90 €
Skladom
Počet dielov
Vrhacia záťaž
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

EnergoTeam Blade Bolo

Vďaka výnimočnej kvalite je BLADE BOLO ľahký a predsa veľmi pevný prút. Vyrába sa z moderného karbónu IM12.

Vďaka tenkostenným karbónovým vláknam lisovaným takmer 10 tonami je prút veľmi štíhly. Vzhľadom k jeho nízkej hmotnosti sa príjemne používa aj počas dlhšieho rybolovu.

Prút je vďaka pevnej špičke s rýchlou reakciou ideálny k lovu väčších pleskáčov, alebo aj k jemnému lovu kaprov.  

Prút je inštalovaný so SIC očkami s dlhými stopami (na špičke 2 ks, na druhom dielci 1 ks kĺzavého očka) sa starajú o to, aby sa šnúra menej lepila k prútu, znížiac tým jej trenie, čo zvyšuje dĺžku náhodu.

Použitie ideálne umiestnených očiek dobre prenáša záťaž na prút, čo v presnej parabole tlmí aj výraznejšie výpady rýb.

Držiak navijaka so silikónovými vložkami stabilne drží navijak.

Dokonale sa hodí k plávanej v tečúcej vode, kedy okrem pokročilých rybárov dokonale splní aj nároky pretekárskych rybárov.

 

Pri B kategóriových prútoch ako pri zdolávaní, tak aj pri nahadzovaní sa ohýba ich vrchná tretina. S týmito prútmi možno úspešne loviť v celom spektre rybárskych metód.Vývoj uhlíkovej a kompozitnej technológie ovplyvňuje všetky aspekty života. Využívaním uhlíka IM12 sa v rybárstve stretávame s vysokou kvalitou a precíznosťou typickou pre kozmické technológie. Jej podstatou je vyššia kvalita oproti starším materiálom, ktorá sa prejavuje v nižšej hmotnosti a vyššej zaťažiteľnosti prútov.Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.Na prúte sa nachádza držiak navijaka, ktorý je zaužívaný pri bolonských a tele-match prútoch, keďže aj pri malých priemeroch prútov dokáže stabilne držať navijak. Vďaka vypracovaniu a spoľahlivosti sa vyskytuje aj pri iných typoch prútov. Jednoduché používanie, navijak možno upevniť jedným pohybom.Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Dodatočné parametre

Kategória: Bolognesové
Dĺžka: 5,00 m
Hmotnosť: 181 g
Prepravný Rozmer: 140 cm
KS v balenie: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: