Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

ENERGOTEAM RYBÁRSKY PRÚT FINESSA CARP FEEDER

Kód: 13321391
Značka: EnergoTeam
86,90 €

Zvoľte variant

Rybári obľubujúci lov s jemnou montážou by nemali prehliadnuť tento prút!V súčasnosti sa lov na feeder vybral tým smerom, že používaním stále hrubších kmeňových šnúr, pletených nadväzcov už vlastne lovíme boilies, alebo klasickou montážou, len s trochu zmenenou koncovou montážou.Vráťme sa naspäť k štartovaciemu bodu tejto metódy, ktorý tkvie v jemnej plávanej... a ešte akej jemnej!Finessa Carp Feeder je veľmi citlivý, ľahký a pôvabný rybársky prút, s ktorým môžeme používať aj výnimočne tenké šnúry. Pri love pleskáča môžeme pokojne použiť nadväzec hrúbky 0,08 mm, prútom ho neroztrhneme, nakoľko k nim dávame veľmi pružné a nadpriemerne citlivé špičky.

Detailné informácie

Varianta: Dĺžka: 3,90 m, Hmotnosť: 225 g
Skladom - dodáme do týždňa | 13321391
86,90 €

Podrobný popis

Rybári obľubujúci lov s jemnou montážou by nemali prehliadnuť tento prút!V súčasnosti sa lov na feeder vybral tým smerom, že používaním stále hrubších kmeňových šnúr, pletených nadväzcov už vlastne lovíme boilies, alebo klasickou montážou, len s trochu zmenenou koncovou montážou. Vráťme sa naspäť k štartovaciemu bodu tejto metódy, ktorý tkvie v jemnej plávanej... a ešte akej jemnej! Finessa Carp Feeder je veľmi citlivý, ľahký a pôvabný rybársky prút, s ktorým môžeme používať aj výnimočne tenké šnúry. Pri love pleskáča môžeme pokojne použiť nadväzec hrúbky 0,08 mm, prútom ho neroztrhneme, nakoľko k nim dávame veľmi pružné a nadpriemerne citlivé špičky. Avšak používanie takýchto nadväzcov si vyžaduje istú prax a jemnú ruku, preto ich odporúčame aj pretekárom.Samozrejme, už podľa názvu sa hodí aj na lov kaprov!V tomto prípade používame šnúry od hrúbky 0,12 mm, s ktorými už vieme reagovať na nečakané výpady. K prútu pridávame 3 ks špičiek v hmotnostiach 0,5-0,75-1 unca.
S nimi možno spozorovať aj tie najjemnejšie zábery, ale napríklad vo vetre je pre citlivosť záberu vhodná 1 uncová. Kmeňovú šnúru si vyberme maximálne 0,20 mm, z hľadiska nadväzca sa neoplatí ísť nad 0,16 mm, s týmto prútom ich beztak nedokážeme pretrhnúť (samozrejme, k tomu potrebujeme aj navijak s dobrou brzdou). Jemná montáž vám bude vďačná, ak na ňu prihliadate počas rybolovu. Budete mať oproti všetkým ostatným na brehu viac záberov! A ak sme šikovní, všetky ryby aj ulovíme.Uhlíkový materiál IM10 disponuje potrebnou pružnosťou a zásobou sily potrebnou pri zdolávaní veľkých rýb. Na telo prúta sa dostali očká s jednou a dvoma nohami, aby zachovali krehkosť prúta nad špičkou, ale aby smerom k rukoväti dávali potrebnú silu. Neprekročme vrhaciu zážať 20-60 gramov! Jednak s ním aj tak nenahodíme ďalej a môže to spôsobiť poškodenie prúta. Ak budeme nasledovať predošlé inštrukcie, budeme si rybolov vychutnávať so všetkým, čo k tomu patrí.

Dodatočné parametre

Kategória: feedrové a pickerové prúty
Kód tovaru: 13321-361
Prepravný Rozmer: 127 cm
Akcia: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: