ENERGOTEAM RYBÁRSKY PRÚT VIKING BOLO

Kód: 11032400 11032500 11032300 Zvoľte variant
13,90 € 18,90 € 9,90 € od 9,90 €
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Počet dielov
Vrhacia záťaž
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

EnergoTeam Viking Bolo

ET Viking Bolo je výborné riešenie pre rybárov loviacich plávajúcimi metódami, či je reč o plávanej v tečúcej, alebo v stojatej vode.

Oproti Composit materiálom je pri týchto prútoch obrovským krokom vpred karbón IM6, ktorý dáva prútu potrebnú ľahkosť a lepšiu ovládateľnosť.  

Mäkký prút priaznivej ceny je obľúbený v okruhu rybárov skúšajúcich bolognézový štýl lovu, keďže dobre toleruje aj drobné poškodenia a počas zdolávania vyvstávajúce prípadné chyby z neskúsenosti.

Aj tento prút dostal odľahčené SIC očká pre adekvátne rozloženie hmotnosti a zdrsnenú rukovätnú časť, aby sme ho čo najľahšie ovládali napríklad počas podoberania, kedy viac-menej jednou rukou držíme celú výstroj.

Tip k použitiu:
- V stojatej vode používajme potápavú šnúru, aby vietor a prúdenie na hladine nevplývali negatívne plavák stojaci na mieste.
- V tečúcej vode sa snažme presne o opak! Šnúra musí byť pre dosiahnutie maximálneho komfortu na vodnej hladine.

 

Rozšírené prúty, pri ktorých pracujú minimálne 2/3. C akciové prúty sú tvrdšie od D akciových, aj tak dostatočne mäkké na to, aby popri zdolávaní účinne pohltili vznikajúce záťaže a minimalizovali hrozbu odtrhnutia háčika.Objavením sa uhlíka IM6 sa hmotnosť rybárskych prútov výrazne znížila. Ladnejšie prúty sú pohodlnejšie a rýchlejšie, preto zaručujú úspešnejšie používanie. To všetko tak, že popritom nezaostávajú za silou kompozitných prútov zo sklených vlákien podobnej kategórie.Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.Na prúte sa nachádza držiak navijaka, ktorý je zaužívaný pri bolonských a tele-match prútoch, keďže aj pri malých priemeroch prútov dokáže stabilne držať navijak. Vďaka vypracovaniu a spoľahlivosti sa vyskytuje aj pri iných typoch prútov. Jednoduché používanie, navijak možno upevniť jedným pohybom.Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Dodatočné parametre

Kategória: Bolognesové
Dĺžka: 3,00 m
Hmotnosť: 146 g
Prepravný Rozmer: 119 cm
Akcia: B
KS v balenie: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: