ENERGOTEAM RYBÁRSKY PRÚT VIKING BOLO

Kód: 11032300
od 9,90 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Varianta: Dĺžka: 3,00 m, Hmotnosť: 146 g, Počet dielov: 3, V balení: 1, Vrhacia záťaž: 5-15 g
Skladom | 11032300
Môžeme doručiť do: 27.6.2024
9,90 €
Varianta: Dĺžka: 4,00 m, Hmotnosť: 240 g, Počet dielov: 4, V balení: 1, Vrhacia záťaž: 5-15 g
Skladom | 11032400
Môžeme doručiť do: 27.6.2024
13,90 €
Varianta: Dĺžka: 5,00 m, Hmotnosť: 368 g, Počet dielov: 5, V balení: 1, Vrhacia záťaž: 5-15 g
Skladom | 11032500
Môžeme doručiť do: 27.6.2024
18,90 €

Podrobný popis

EnergoTeam Viking Bolo

ET Viking Bolo je výborné riešenie pre rybárov loviacich plávajúcimi metódami, či je reč o plávanej v tečúcej, alebo v stojatej vode.

Oproti Composit materiálom je pri týchto prútoch obrovským krokom vpred karbón IM6, ktorý dáva prútu potrebnú ľahkosť a lepšiu ovládateľnosť.  

Mäkký prút priaznivej ceny je obľúbený v okruhu rybárov skúšajúcich bolognézový štýl lovu, keďže dobre toleruje aj drobné poškodenia a počas zdolávania vyvstávajúce prípadné chyby z neskúsenosti.

Aj tento prút dostal odľahčené SIC očká pre adekvátne rozloženie hmotnosti a zdrsnenú rukovätnú časť, aby sme ho čo najľahšie ovládali napríklad počas podoberania, kedy viac-menej jednou rukou držíme celú výstroj.

Tip k použitiu:
- V stojatej vode používajme potápavú šnúru, aby vietor a prúdenie na hladine nevplývali negatívne plavák stojaci na mieste.
- V tečúcej vode sa snažme presne o opak! Šnúra musí byť pre dosiahnutie maximálneho komfortu na vodnej hladine.

 

Rozšírené prúty, pri ktorých pracujú minimálne 2/3. C akciové prúty sú tvrdšie od D akciových, aj tak dostatočne mäkké na to, aby popri zdolávaní účinne pohltili vznikajúce záťaže a minimalizovali hrozbu odtrhnutia háčika.Objavením sa uhlíka IM6 sa hmotnosť rybárskych prútov výrazne znížila. Ladnejšie prúty sú pohodlnejšie a rýchlejšie, preto zaručujú úspešnejšie používanie. To všetko tak, že popritom nezaostávajú za silou kompozitných prútov zo sklených vlákien podobnej kategórie.Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.Na prúte sa nachádza držiak navijaka, ktorý je zaužívaný pri bolonských a tele-match prútoch, keďže aj pri malých priemeroch prútov dokáže stabilne držať navijak. Vďaka vypracovaniu a spoľahlivosti sa vyskytuje aj pri iných typoch prútov. Jednoduché používanie, navijak možno upevniť jedným pohybom.Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Dodatočné parametre

Kategória: Bolognesové
Prepravný Rozmer: 119 cm
Akcia: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: