Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

ESP NADVÄZEC SHORT CHOD RIG

Kód: DR403005
Značka: ESP
12,90 €

Zvoľte variant

Nadväzec ESP Short Chod Rig - Chod Rig je jedným z najuniverzálnejších nadväzcov, ktorý si poradí v každej situácii. Dobré riešenie aj do neznámych vôd, účinný do všetkých období a typov vôd. V balení sa nachádzajú 3 kusy identických predpripravených nadväzcov so Stiff Rigger háčikmi, šnúrou Stiff Bristle a japonskými Uni klipmi.

Detailné informácie

Varianta: Rozmer: 5, Variant: S protihrotom-20lb
Skladom - dodáme do týždňa | DR403005
12,90 €
Varianta: Rozmer: 6, Variant: S protihrotom-20lb
Skladom - dodáme do týždňa | DR403006
12,90 €
Varianta: Rozmer: 7, Variant: S protihrotom-15lb
Skladom - dodáme do týždňa | DR403007
12,90 €
Varianta: Rozmer: 8, Variant: S protihrotom-15lb
Skladom - dodáme do týždňa | DR403008
12,90 €

Podrobný popis

Nadväzec ESP Short Chod Rig

Chod Rig je jedným z najuniverzálnejších nadväzcov, ktorý si poradí v každej situácii. Dobré riešenie aj do neznámych vôd, účinný do všetkých období a typov vôd.

Kratší variant Short je ideálny k lovu na kamenistom alebo bahnom pokrytom dne alebo na miestach s minimálnym pokrytím vodným rastlinstvom.

V balení sa nachádzajú 3 kusy identických predpripravených nadväzcov so Stiff Rigger háčikmi, šnúrou Stiff Bristle a japonskými Uni klipmi.

Jeden z najlepších variantov k použitiu pop-upov. 
Rovno stojaci hrot je jedným z najstarších tvarov hrotu. V súčasnosti konečnú profiláciu získavajú modernými chemickými procesmi či lasermi, ktorá je trvácna a veľmi úspešná.Ramienka tvaru ucha sú od začiatkov obľúbeným tvarom. Používajú ho predovšetkým pri veľkých a stredne veľkých háčikoch. Ich viazanie možno vyriešiť jednoduchým clinch uzlom. Obľúbený u boilies a heeder rybárov.Háčiky s mikro "hrotom" využívajú hlavne súťažní rybári a športoví rybári snažiaci sa o čo možno najmenšie poranenie úlovku. Jeho veľkou výhodou je, že vytvorí menšiu ranu od klasických háčikov s protihrotom a z úlovku je háčik možno jednoducho a bez ďaľšieho poranenia ryby odstrániť.

Dodatočné parametre

Kategória: naviazané háčiky
Kód tovaru: DR403-005

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: