EXCALIBUR HÁČIK BARBEL SPECIAL NS

Kód: 47075008 47075001 47075002 47075004 47075006 47075010 47075012 Zvoľte variant
Značka: Excalibur
1,63 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Tento háčik je vyrobený z veľmi odolného materiálu. Háčik, ktorý si dlho zachová ostrosť a je vhodný na ryby s tvrdšími ústami a agresívne sa brániace ryby – tým aj na lov mreny. Na jeho dlhé ramienko je možné navliecť veľké množstvo kostných červov, dážďoviek, alebo iných nástrah, ktoré svojim neodolateľným pohybom zaujmú každú rybu. Vďaka protihrotom na ramienku háčika sa nástraha lepšie udrží na háčiku. Je dokonalý na riečny lov mreny, ale jeho veľké rozmery sú vhodné aj na iné veľké ryby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento háčik je vyrobený z veľmi odolného materiálu. Háčik, ktorý si dlho zachová ostrosť a je vhodný na ryby s tvrdšími ústami a agresívne sa brániace ryby – tým aj na lov mreny. Na jeho dlhé ramienko je možné navliecť veľké množstvo kostných červov, dážďoviek, alebo iných nástrah, ktoré svojim neodolateľným pohybom zaujmú každú rybu. Vďaka protihrotom na ramienku háčika sa nástraha lepšie udrží na háčiku. Je dokonalý na riečny lov mreny, ale jeho veľké rozmery sú vhodné aj na iné veľké ryby.Rovno stojaci hrot je jedným z najstarších tvarov hrotu. V súčasnosti konečnú profiláciu získavajú modernými chemickými procesmi či lasermi, ktorá je trvácna a veľmi úspešná.Háčik s dlhým ramienkom a hrotom používaný predovšetkým pri love dravých rýb. Vďaka tvarovaniu háčik výborne drží nástrahu, preto je obľúbeným typom pri love zubáčov s kusom rybky či s filé, ale možnosti háčika sú výrazné aj pri love nedravých rýb."Lapkové" ramená sú už od začiatkov veľmi obľúbenou formou. Pri menších rozmeroch háčikov sú neprekonateľnými a najodolnejšími tvarmi, ktoré sú v kombinácii s adekvátnym viazaním háčika dokonalé.Jedna z najpoužívanejších foriem protihrotu, ktorých veľkosť závisí od tvaru, veľkosti a metódy použitia háčika. O jeho veľkosti možno povedať, že garantuje dokonalé zavesenie a optimálne držanie ryby, pričom zaručuje šetrné uvoľnenie ryby z háčika.

Dodatočné parametre

Kategória: Feederové háčiky
Kód tovaru: 47075-001

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: