EXCALIBUR HÁČIK NASE RIVER KINg NS

Kód: 47080006 47080008 47080010 47080012 47080014 47080016 47080004 47080018 Zvoľte variant
Značka: Excalibur
1,63 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Klasický háčik na lov pleskáčov, ktorý vďaka spracovaniu hrotu a odolnému materiálu sa dokáže zachytiť aj v tvrdých ústach rýb – takže aj v ústach podustiev. Na jeho dlhé ramienko je možné navliecť veľké množstvo nástrah, pri ktorých sa pohodlne zmestí aj polystyrénová gulička. Takýmto spôsobom odľahčená nástraha je úspešná aj pri riečnom love pleskáčov, ale aj pri jazernom love kaprov. Väčšie rozmery sa môžu používať aj pri love ostriežov. V prípade napichnutia malej rybičky cez nosnú dierku nebudí podozrenie ani u najopatrnejších dravých rýb. Ozajstný univerzálny háčik, ktorý nemôže chýbať ani z jedného rybárskeho vybavenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klasický háčik na lov pleskáčov, ktorý vďaka spracovaniu hrotu a odolnému materiálu sa dokáže zachytiť aj v tvrdých ústach rýb – takže aj v ústach podustiev. Na jeho dlhé ramienko je možné navliecť veľké množstvo nástrah, pri ktorých sa pohodlne zmestí aj polystyrénová gulička. Takýmto spôsobom odľahčená nástraha je úspešná aj pri riečnom love pleskáčov, ale aj pri jazernom love kaprov. Väčšie rozmery sa môžu používať aj pri love ostriežov. V prípade napichnutia malej rybičky cez nosnú dierku nebudí podozrenie ani u najopatrnejších dravých rýb. Ozajstný univerzálny háčik, ktorý nemôže chýbať ani z jedného rybárskeho vybavenia.Rovno stojaci hrot je jedným z najstarších tvarov hrotu. V súčasnosti konečnú profiláciu získavajú modernými chemickými procesmi či lasermi, ktorá je trvácna a veľmi úspešná."Lapkové" ramená sú už od začiatkov veľmi obľúbenou formou. Pri menších rozmeroch háčikov sú neprekonateľnými a najodolnejšími tvarmi, ktoré sú v kombinácii s adekvátnym viazaním háčika dokonalé.Jedna z najpoužívanejších foriem protihrotu, ktorých veľkosť závisí od tvaru, veľkosti a metódy použitia háčika. O jeho veľkosti možno povedať, že garantuje dokonalé zavesenie a optimálne držanie ryby, pričom zaručuje šetrné uvoľnenie ryby z háčika.

Dodatočné parametre

Kategória: Háčiky na pleskáče
Kód tovaru: 47080-004

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: