EYELEVEL SLNEČNÉ OKULIARE FISHERMAN GREY

Kód: 74101306
21,90 €
Skladom

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Slnečné okuliare Eyelevel Fisherman Grey

Slnečné okuliare z Anglicka sa tešia veľkej obľube v okruhu rybárov, za čo vďačia predovšetkým veľmi kvalitným šošovkám.

Na vodnom brehu je pri ochrane našich očí veľmi dôležité nosenie výhradne polarizovaných slnečných okuliarov. Tieto šošovky filtrujú od vodnej hladiny sa odrážajúce slnečné lúče a tlmia trblietanie vody, preto možno vidieť aj do vrchných vrstiev priehľadnej vody. Počas rybolovu ľahšie vidieť kmitajúci špic a anténu plaváka aj počas ostrého slnečného žiarenia.

Podstatou viditeľnosti vrchnej vrstvy vody, ako aj dravých rýb je, že môžu znásobiť úspešnosť prívlačového lovu, pre zástancov tejto metódy odporúčame používanie týchto okuliarov. Na stopkách sa nachádzajú výrazné zosilnenia. Dôvodom je, aby boli okuliare čo najuzavretejšie a najmasívnejšie. Zabránia aj prieniku lúčov do oka zboku, tým maximalizujú ochranu.

Polarizované šošovky odporúčame čistiť na to určenými utierkami, aj minimálne škrabance môžu zapríčiniť prienik škodlivých slnečných lúčov. Popri rybolove ich odporúčame aj pri športovaní a na výlety.

Beh, chôdza, voľnočasové aktivity, to sú všetko záľuby, pri ktorých by sme nemysleli na to, aké dôležité je používanie polarizovaných okuliarov s UV filtrom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Okuliare
Typ: Fisherman Grey
KS v balenie: 1
Materiál: Plastový rám
Vlastnosti: Polarizované sklá
Farba: Čierny rám, sivé sklíčka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: