Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

EYELEVEL SLNEČNÉ OKULIARE REGULAR

Kód: 74101379
Akcia
Značka: EYELEVEL
36,90 € –33 %
EYELEVEL SLNEČNÉ OKULIARE REGULAR
36,90 € –33 % 24,90 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Slnečné okuliare Eyelevel Regular

Slnečné okuliare z Anglicka sa tešia veľkej obľube v okruhu rybárov, za čo vďačia predovšetkým veľmi kvalitným šošovkám.

Na vodnom brehu je pri ochrane našich očí veľmi dôležité nosenie výhradne polarizovaných slnečných okuliarov. Tieto šošovky filtrujú od vodnej hladiny sa odrážajúce slnečné lúče a tlmia trblietanie vody, preto možno vidieť aj do vrchných vrstiev priehľadnej vody. Počas rybolovu kmitajúci špic a anténu plaváka vidieť ľahšie aj počas ostrého slnečného žiarenia.  

Podstatou viditeľnosti vrchnej vrstvy vody, ako aj dravých rýb je, že môžu znásobiť úspešnosť prívlačového lovu, pre zástancov tejto metódy odporúčame používanie týchto okuliarov.

Na stopkách sa nachádzajú výrazné zosilnenia. Dôvodom je, aby boli okuliare čo najuzavretejšie a najmasívnejšie. Zabránia aj prieniku lúčov do oka zboku, tým maximalizujú ochranu.

Polarizované šošovky sa môžu čistiť len na to odporúčanými handričkami, inak aj minimálne škrabance prepustia škodlivé žiarenie. Popri rybolove ich odporúčame aj pri športovaní a na výlety.

Beh, chôdza, voľnočasové aktivity, to sú všetko záľuby, pri ktorých by sme nemysleli na to, aké dôležité je používanie polarizovaných okuliarov s UV filtrom.  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Okuliare
Kód tovaru: 74101-379

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: