EYELEVEL SLNEČNÉ OKULIARE SPRINTER

Kód: 74101377
18,90 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Varianta: Farba: Čierny rám, hnedá šošovka, Materiál: Plastový rám a stranice, Typ: Sprinter Brown, V balení: 1, Vlastnosti: Polarizované…
Skladom | 74101377
Môžeme doručiť do: 30.5.2024
18,90 €

Podrobný popis

Slnečné okuliare Eyelevel Sprinter

Slnečné okuliare z Anglicka sa tešia veľkej obľube v okruhu rybárov, za čo vďačia predovšetkým veľmi kvalitným šošovkám. Na vodnom brehu je pri ochrane našich očí veľmi dôležité nosenie výhradne polarizovaných slnečných okuliarov.

Tieto šošovky filtrujú od vodnej hladiny sa odrážajúce slnečné lúče a tlmia trblietanie vody, preto možno vidieť aj do vrchných vrstiev priehľadnej vody. Počas rybolovu kmitajúci špic a anténu plaváka vidieť ľahšie aj počas ostrého slnečného žiarenia.

Podstatou viditeľnosti vrchnej vrstvy vody, ako aj dravých rýb je, že môžu znásobiť úspešnosť prívlačového lovu, pre zástancov tejto metódy odporúčame používanie týchto okuliarov.

Polarizované šošovky sa môžu čistiť len na to odporúčanými handričkami, inak aj minimálne škrabance prepustia škodlivé žiarenie.  

Popri rybolove ich odporúčame aj pri športovaní a k výletom. Beh, chôdza, voľnočasové aktivity, to sú všetko záľuby, pri ktorých by sme nemysleli na to, aké dôležité je používanie polarizovaných okuliarov s UV filtrom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: