HALDORÁDÓ READY METHOD KŔMNA ZMES 800G

Kód: KH400178
od 5,70 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Varianta: Balenie: 800 g, Farba: Žltá, Rozmer: Stredne hrubo zrnitá, Typ: Tropicana, V balení: 1, Vlastnosti: Ovocná bomba
Skladom | KH400181
Môžeme doručiť do: 23.7.2024
5,70 €
Varianta: Balenie: 800 g, Farba: Červená, Rozmer: Stredne hrubo zrnitá, Typ: Chili, V balení: 1, Vlastnosti: Korenistý
Skladom | KH400824
Môžeme doručiť do: 23.7.2024
6 €
Varianta: Balenie: 800 g, Farba: Červená, Rozmer: Stredne hrubo zrnitá, Typ: Spring, V balení: 1, Vlastnosti: Alkohol, ovocie
Skladom | KH400178
Môžeme doručiť do: 23.7.2024
5,70 €
Varianta: Balenie: 800 g, Farba: Oranžová, Rozmer: Stredne hrubo zrnitá, Typ: Mango, V balení: 1, Vlastnosti: Ovocný, sladký
Skladom | KH401419
Môžeme doručiť do: 23.7.2024
5,70 €
Varianta: Balenie: 800 g, Farba: Žltá, Rozmer: Stredne hrubo zrnitá, Typ: Sladký keks, V balení: 1, Vlastnosti: Sladký
Skladom | KH401443
Môžeme doručiť do: 23.7.2024
5,70 €

Podrobný popis

Haldorádó Ready Method 

Kŕmne suroviny Haldorádó Ready Method dostávajú rybári hotové, navlhčené a namiešané, ktoré po otvorení stačí prelomiť cez sitko a vložiť do krmítka. 

Počas dlhodobých pokusov sme zistili, že pridaním minerálnych látok, betaínu , koncentrátou aminokyselín a vyzrením krmiva sme dostali oveľa chytľavejšie krmivo, ako keď sa niektorá z našich suchých krmív zmiešala iba s vodou.Tým pádom sa nám podarilo vytvoriť atraktanty, ktoré ešte nie sú na trhu a podarilo sa nám takto vytvoriť super kvalitné method krmivá ktoré takmer nieje možné doma vyrobiť.                                                                                                                                                                     

Pri používaní krmiva Ready Method si treba dať pozor len na to, že nesmiete pridávať vodu, tento produkt bude v predaji zo šiestimi zálievkami :WINTER, SPRING, BRAUNI, PISTY,FUSION a TROPICANA. 

Krmivo Ready Method winter sa od porúča používať v studenej vode  pod 16°C. Okrem prirodzene vyrobeného alkoholu (ktorý predstavuje 15-20% obsahu vlhkosti!) ponúka aj bohatú zásobáreň esterov (tie fungujú ako prírodné arómy), enzýmov, cenných minerálov a aminokyselín. Nájdete v nej teda všetko, čo v dramaticky ochladenej vode podnieti k požieraniu aj zdanlivo úplne neaktívne ryby. Jeho farba je tmavofialová, takmer čierna.

Medzi zmesami Ready Method je Brauni celoročne efektívne 4-sezónne krmivo, ktoré je príjemným krmivom sladkej chuti obohateným o rybiu múčku. Je hnedej farby a ochutený čokoládovou pomarančovou arómou. Toto je skutočný Jolly Joker, účinný na všetkých vodných plochách! 

Fusion je členom rodiny Ready Method vyrobenej na letnú sezónu, pre teplotu vody nad 20°C, ktorá je zároveň novým členom rodiny veľmi úspešných produktov Kék Fúzió. Ide vlastne o špičkové mliečne method krmivo, ochutené osvedčenou arómou Blue Fusion, v modrej farbe. Skvele pôsobí nielen na kapra, ale aj na amura!                                         

Medzi Ready Method zmesami je Pisty 4-sezónnou, teda efektívnou celoročnou kŕmnou špecialitou, ktorou je hrubá kŕmna surovina pre ryby v obľúbenej zelenej farbe. Nie je to nič iné ako mletie rôznych peliet s vysokým obsahom bielkovín. Je obzvlášť účinný na vodných plochách, kde sa dajú kapry nalákať a chytiť na rybie veci.                                 

Ready Method Spring je špeciálna kŕmna surovina, ktorá sa odporúča najmä do studenej vody s teplotou pod 16°C. enzýmov, cenných minerálov ponúka aj bohatý prísun látok a aminokyselín. Nájdete v nej teda všetko, čo v dramaticky ochladenej vode podnieti k požieraniu aj zdanlivo úplne neaktívne ryby. Jeho farba je červená, jeho chuť je sladká. Tropicana je člen rodiny Ready Method vyrobený na letné obdobie, pre teploty vody nad 20 C°. Ide vlastne o špičkové mliečne method krmivo, v ktorom nájdete harmonickú vôňu manga, ananásu, citrónu a iného južného ovocia. Jeho farba je žiarivo žltá. Má skvelý účinok nielen na kapry, ale aj na amura!“

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: