Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

IBITE BATERIE 311

Kód: 74942313
Značka: iBite
1,62 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Batéria iBite 311

Samotná značka iBite znie zaujímavo, umožňuje predpokladať technickú novinku. To platí pre všetky produkty série. Všetky produkty značky iBite sa zakladajú na najčerstvejších novinkách a najnovšom vývoji, uľahčujú a ešte zaujímavejším spravia všedné dni rybárov i čas strávený na vodnom brehu. Táto séria ponúka zaujímavé riešenie k nočnému feeder lovu.

Produkt bol inšpirovaný nočným lovom s kmitajúcou špičkou. Pohľad na prehnutý tenký špic v úplnej tme a ešte krajšiu rybu dostať na breh sú úžasné momenty, avšak aby k nim mohlo dôjsť, musíme v tme vidieť špičku prúta, k čomu potrebujeme svietiaci patrón, lampu alebo iné osvetlenie. Tie si však často vyžadujú kompromis, alebo pri rybačke z náhleho popudu nie je v taške takýto produkt.

K týmto problémom ponúkajú riešenie iBite svietiace špičky založené na Ledkovo-batériovom systéme. Pre tento cieľ je potrebné na koniec feeder špičky umiestniť Led zdroj svetla s batériou a nočný rybolov môže začať. Po ukončení rybolovu zas treba vybrať z Ledky batériu, odložiť ju zvlášť, pre najbližší rybolov bude znovu použiteľná.

Je vhodným riešením aj k 1-2 hodinovej rybačke z náhleho popudu.

Tento produkt obsahuje náhradnú batériu k Led iBite špičke, pretože je výhodné mať vždy v taške jeden náhradný kus. (variant 311)

Priemer : 3.05 mm

Batérie 311 poskytujú minimálne 24 hodín úplný jas k prislúchajúcim Ledkám.

Dodatočné parametre

Kategória: Baterky
Kód tovaru: 74942-313
Typ: 311

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: