IBITE PLAVÁK ZANDER

Kód: 69720206
9,20 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Varianta: Anténa: LED, Dizajn: Kĺzavý, Driek: Plast, KS v balenie: 1, Materiál: PU, Rozmer: 6 g, Typ: Zander
Skladom - dodáme do týždňa | 69720206
9,20 €
Varianta: Anténa: LED, Dizajn: Kĺzavý, Driek: Plast, KS v balenie: 1, Materiál: PU, Rozmer: 8 g, Typ: Zander
Skladom - dodáme do týždňa | 69720208
9,20 €

Podrobný popis

Plavák iBite Zander

Značka iBite znie zaujímavo, umožňuje predpokladať technickú novinku. To platí pre všetky produkty v sérii. Všetky produkty značky iBite sa zakladajú na najčerstvejších novinkách a najnovšom vývoji, uľahčujú a ešte zaujímavejším spravia všedné dni rybárov i čas strávený na vodnom brehu.
Táto séria poskytuje zaujímavé riešenie pre rybárov loviacich na plávanú v nočných hodinách.

Produkt bol inšpirovaný s nočným lovom so svietiacimi patrónmi. Pohľad na miznúci plavák počas nočnej tmy a následné vytiahnutie ryby na breh môže byť veľmi pekná spomienka, ale k dosiahnutiu toho musíme v tme vidieť telo plaváka, k čomu je potrebný svietiaci patrón alebo iné osvetlenie, ktoré však nie je vždy k dispozícii.

K týmto problémom poskytuje riešenie plavák so svietiacou anténou, ktorá vďaka vnútornému vypracovaniu svojou za a vypnuteľnou ledkovou anténou poskytuje osvetlenie počas celej doby rybolovu. - je kompatibilná s batériou 425 (batéria s výdržou minimálne 40 hodín).

Aj k 1-2 hodinovej z náhleho popudu vyvolanej rybačke dobrá pomôcka, k lovu zubáča v zlých viditeľnostných podmienkach nám poskytuje tento svietiaci plavák plus oporný bod, čím výrazne zvyšuje naše šance na úlovok, strate rýb z dôvodu zlých viditeľnostných podmienok odzvonilo.

Dodatočné parametre

Kategória: Plaváky na dravce
Kód tovaru: 69720-206
Materiál: PU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: