Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

KAMASAKI NAVIJAK SUPER FEEDER RUNNER 6000

Kód: 20916600
Značka: Kamasaki
45,89 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Navijak Kamasaki Super Feeder Runner 6000

Často zaznie pri rybárskom výstroji pomer cena/kvalita. V prípade Kamasaki Super Feeder Runner 6000 bude problém vytvoriť niečo lepšie, aj z hľadiska trvácnosti!
Kamasaki Super Feeder Runner 6000 pri adekvátnej starostlivosti a pozornosti bude mnohé roky výbornou súčasťou našej feeder, boilies alebo klasickej výstroji lovu zo dna.

Kovová cievka, kľučka, silné grafitové telo a spoľahlivá voľnobežná brzda. 57 mm-ová kužeľovitá cievka je vhodná aj k ďalekým náhodom. Hrubá oceľová os, ktorá sa neprehne.

Na kľučke je pohodlná gumená rukoväť. So stabilnou kľučkou dokážeme ľahko navinúť aj boilies olovo s hmotnosťou nad 100 g. Rotor je fixný, sedí, neplantá. Brzdu dávkuje precízne.

Disponuje kruhovým klipom šnúry, ktorý počas rybolovu nepoškodzuje našu šnúru, preto dokážeme loviť celý deň na jednom mieste.

 

Pohon navijaka dostal kovový kryt. Pre spoľahlivosť, odolnosť a pohodlné používanie, ktoré zabezpečuje ľahká konštrukcia z grafitu je tento materiál obľúbený u výrobcov navijakov.Na navijak sa dostala pre navijaky na dlhé hody typická odľahčená kovová cievka s veľkou kapacitou šnúry. Natiahnutý, kužeľový tvar napomáha pri náhodoch s odmotávaním šnúry. Na okraj navijaka sa dostal odolný poťah, ktorý predĺži dĺžku hodu, pričom šetrí aj šnúru. Cenu navijaka zvyšuje, že ako príslušenstvo k nemu patrí jedna grafitová náhradná cievka.Na navijak sa dostal spoľahlivý prvý brzdový systém. Nastavenie brzdnej sily, ktorá je závislá od záťažiteľnosti šnúry a tvrdosti prútu, je potrebné nastaviť ju ešte pred začiatkom lovu. Pri zdolávaní ryby možno prispôsobiť silu brzdy pomocou regulátora v prednej časti navijaka.Zapnutím voľnobežnej brzdy, ktorá sa nachádza v zadnej časti navijaka, dokáže ryba stiahnuť šnúru z cievky. Toto má dôležitú úlohu predovšetkým v noci pri love dravých rýb. Tvrdosť tejto brzdy možno regulovať skrutkou v zadnej časti navijaka. Dôležité je, že pri zdolávaní musíme používať hlavnú brzdu. Pre zdolávanie voľnobežná brzda nie je vhodná, prílišná záťaž môže spôsobiť poškodenie navijaka. Pri záseku musí byť bojová brzda vo vypnutom stave, pretože môže dôjsť k odmotaniu veľkého množstva šnúry, čo môže viesť k vzniku nechcených uzlov. Navijaky s voľnobežnými brzdami sú čoraz populárnejšie. V súčasnosti používajú tento univerzálny typ navijakov aj zástancovia klasického lovu zo dna a feeder rybári.

Dodatočné parametre

Kategória: Navijáky s voľnobežnou brzdou
Kód tovaru: 20916-600
Prevodový pomer: 5,2:1
Počet ložísk: 6+1
Brzdový systém: predná + voľnobežná
Rozmer: 6000
Cievka: Kov + grafit náhradná cievka
Materiál tela navijáka: Grafit
Hmotnosť: 454 g
Kapacita cievky: 0,30 mm/ 300 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: