KAMASAKI RYBÁRSKY BIČ JUNIOR

Kód: 11002401
Akcia
Značka: Kamasaki
12,54 €
Skladom - dodáme do týždňa
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rybársky bič Kamasaki Junior

Značka Kamasaki zoraďuje vo svojej ponuke produkty s výhodným pomerom cena-kvalita. Súčasťou tejto série je aj rad prútov vhodný k plávanej v blízkosti brehu. Sériu Junior tvoria masívne a odolné biče, ktoré vďaka moderným kompozitným materiálom použitým pri výrobe dobre zvládajú aj ťažké podmienky.

Ako naznačuje ich názov, odporúčame ich aj pre mladších rybárov, pretože pri plávanej sa všetko začína, toto je alfou rybolovu. Práve pri nej sa možno naučiť základné viazania háčika a plaváka, používanie oloviek a uloviť vlastnoručne vyhotovenou montážou svojho prvého pleskáča je ten pravý zážitok z rybolovu.

Séria vhodná k lovu väčších rýb, kaprov, gumovaniu, vzhľadom k jeho charakteru možno použiť aj hrubšiu, 1,6 pevnú gumu, nadväzec môže byť aj 0,16 mm-ový.

Bez gumy k obyčajnému použitiu pri letnom love pleskáčov bude dokonalým výberom silón okolo 0,14 mm s 1 gramovým plavákom a malým háčikom veľkosti 12-14.

Kratšie varianty sú ideálne k uloveniu nástrahovej živej ryby alebo k lovu pleskáča v blízkosti brehu, a to pre deti i dospelých. 6 metrový variant môže byť dokonalá voľba aj do tečúcich vôd, prúty majú potrebne pevný chrbát.

Blanky dostali rôzne sfarbenia s ohľadom na rozmery, preto si každý ľahko nájde svoj obľúbený.
- 3 metre: modrá
- 4 metre: zelená
- 5 metrov: citrónová
- 6 metrov: oranžová

Séria odporúčaná nezávisle od skúseností s dobrým pomerom cena-kvalita, dobré riešenie aj pre deti, veď vďaka materiálu dobre tolerujú prípadné poškodenia spôsobené nedostatkom skúseností.

Najmodernejšími kompozitnými technológiami vyrobené prúty sú dokonale vhodné k lovu v podmienkach skúšania montáží. Odolný materiál dobre zvláda na kamenistých brehoch neodvrátiteľné nárazy, ako aj záťaž pri zdolávaní rozmerných rýb.Hlavne u špic a bolonských prútoch je dôležité, aby boli pohodlne použiteľné aj pri držaní v ruke, čoho hlavným predpokladom je vhodne vypracovaná rukoväť. Zdrsnená protišmyková rukoväť zaručuje stabilné držanie, čím zaručuje sebaistý, rýchly a účinný lov.

Dodatočné parametre

Kategória: Rybárske biče
Kód tovaru: 11002-301
Prepravný Rozmer: 111 cm
Akcia: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: