KAMASAKI RYBÁRSKY BIČ RIVER POLE

Kód: 11055400
od 25,19 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Varianta: Dĺžka: 6 m, Hmotnosť: 278 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 6, Vrhacia záťaž: 10-30 g
Skladom - dodáme do týždňa | 11055600
34,39 €
Varianta: Dĺžka: 4 m, Hmotnosť: 114 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 4, Vrhacia záťaž: 10-30 g
Skladom - dodáme do týždňa | 11055400
25,19 €
Varianta: Dĺžka: 5 m, Hmotnosť: 167 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 5, Vrhacia záťaž: 10-30 g
Skladom - dodáme do týždňa | 11055500
28,64 €

Podrobný popis

Bič Kamasaki River

Značka Kamasaki zoraďuje v ponuke produkty s priaznivým pomerom cena-kvalita. Súčasťou je aj rad prútov vhodný k plávanej v tečúcich vodách. Séria River je rad masívnych a odolných bičov, ktoré vďaka využitým moderným technológiám a pevnému uhlíku IM6 dobre zvládajú aj ťažké podmienky.

Vďaka technologickému vývoju sú dostupné stále ľahšie a lepšie zaťažiteľné uhlíkové prúty, ktoré sú oproti kompozitným prútom omnoho lepšie ovládateľné. Aj tento faktor bol dôležitý pri sérii River. Vďaka tomu si zastane miesto aj proti silnejším rybám v tečúcich vodách.

K tejto sile sa pridružujú vyzreté vonkajšie prvky a potrebne tenké vypracovanie, ktoré je základnou požiadavkou pri vytváraní všetkých moderných prútov.

V sérii, okrem rezervami disponujúcemu uhlíku dostali všetky prvky X-tkanie, čím vznikol maximálne pevný, predsa však pružný prút k plávanej, vhodný aj k nasadeniu v tvrdších podmienkach.

Prút možno použiť aj s gumou, ale odporúča sa použitie adaptéra k pripevneniu použitej montáže.

Nezávisle od veku odporúčaná séria disponuje skvelým pomerom cena-kvalita. Dokonalá voľba aj pre rybárov oboznamujúcich sa s plávanou v tečúcich vodách.

Objavenie sa materiálov z uhlikových vlákien spôsobilo revolúciu takmer v každom odvetví, inak tomu nie je ani v rybárstve. S prútmi vyrobenými z IM6 uhlíka sa obavila nová generácia rybárskych prútov, ktorá popri menšej hmotnosti a ladnejšiemu vedeniu vie súťažiť so sklenými kompozitnými prútmi podobnej kategórie.Hlavne u špic a bolonských prútoch je dôležité, aby boli pohodlne použiteľné aj pri držaní v ruke, čoho hlavným predpokladom je vhodne vypracovaná rukoväť. Zdrsnená protišmyková rukoväť zaručuje stabilné držanie, čím zaručuje sebaistý, rýchly a účinný lov.

Dodatočné parametre

Kategória: Rybárske biče
Kód tovaru: 11055-600
Prepravný Rozmer: 121 cm
Akcia: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: